BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Słucham serduszka

Cykl inspirujących spotkań dla rodzica i dziecka w wieku przedszkolnym wprowadzających w świat uczuć, wiary i duchowości

To książka zainspirowana dziełem meksykańskiego jezuity Eduarda Levy’ego o nazwie „Spotkanie z Chrystusem”. Autor już od początków swojej posługi zakonnej słuchał tego, co mówią do niego młodzi ludzie. Robił to po to, by jak najlepiej i najmądrzej towarzyszyć mu w radosnym poznawaniu Boga.

Na tej podstawie przygotował program rekolekcyjny w formie warsztatowej. Jego coroczne spotkania – organizowane oddzielnie dla każdego przedziału wiekowego – są drogą, którą dzieci i młodzież podążają ku dojrzałości chrześcijańskiej. Pomagają im też poznawać siebie i doświadczać Boga podczas medytacji oraz we wspólnocie, a także uczą odpowiedzialnej wolności.

  "Słucham serduszka" to zarys 40 krótkich, cotygodniowych spotkań dla rodzica i dziecka w wieku przedszkolnym, podczas których maluch:
 • odkryje wspaniały świat uczuć i duchowości,
 • dowie się, że Pan Bóg stworzył dla niego cały świat,
 • przekona się, że miłość rodziców i rodziny to również dar Stwórcy,
 • nauczy się, że należy te wspaniałe prezenty szanować,
 • przygotuje się do przeżycia najważniejszych świąt w roku liturgicznym.

Katarzyna Panek - psycholog, absolwentka resocjalizacji. Duchowość ignacjańska jest jej bardzo bliska. Program „Spotkanie z Chrystusem” poznała w Duszpasterstwie Akademickim „Dąb”. Miała to być chwilowa przygoda, ale trwa do teraz, bo trzylatki skradły jej serce.

Zbigniew Szulczyk SJ - jezuita, katecheta i duszpasterz dzieci i młodzieży. Podczas pracy w szkole w Chile poznał działalność wybitnego jezuickiego pedagoga Eduarda Levy’ego. Zafascynowany jego autorskim programem teraz stara się realizować go w Polsce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: 2018
ISBN: 9788327715937

Zobacz również

Słucham serduszka
39.90 zł
 • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
 • Dostawa za jedyne 9.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...