TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Razem odkrywamy Boga. Jak przekazywać wiarę dzieciom

Ocena:
(2 opinii)

Jak w dzisiejszym świecie wychowywać dzieci w wierze tak, by mieć gwarancje, że w przyszłości żadne życiowe zawirowania nie odsuną ich od Boga? Czy to jest w ogóle możliwe? Co zrobić, aby relacja z Nim była dla nich priorytetowa?

Gregory Popcak i jego żona Lisa na własnym przykładzie wypracowali sposoby, które mogą zwiększyć na to szanse.

Autorzy mogą poszczycić się ogromną wiedzą i doświadczeniem doradców rodzinnych. Bardzo poważnie podchodzą do swojej roli, którą powierzył im Pan Bóg - do bycia rodzicami i nauczycielami wiary.

Co radzą innym rodzinom? Każdego dnia klękać całą rodziną do modlitwy i zapraszać Pana do swojej codzienności. To ich odpowiedź na problemy młodych ze znudzeniem pacierzem albo na nastolatki obrażone na Boga.

Książka zawiera konkretne wskazówki, jak łagodnie, a równocześnie stanowczo kształtować postawy młodych, których Pan powierzył naszej opiece.

Wychowanie dziecka – co więcej, wierzącego dziecka – to cudowne błogosławieństwo, ale i ogromna odpowiedzialność. Gregory K. i Lisa Popcak

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Ksiązkę pt "Razem odkrywamy Boga " polecam wszystkim tym którzy wkraczaja w nowe życie rodzinne bądz też mają dopiero w planach założenie rodziny.Jest to pozycja ze wszech miar cenna w mojej ocenie nie tylko dla osob wierzących,ale dla wszystkich tych.którzy po prostu chcieli by aby ich rodzina funkcjonowala w sposob godny,wypełniony milością,szacunkiem dla kazdego z jej czlonków .Moim zdaniem ksiązka jest w pewnym sensie doskonałym poradnikiem psychologicznym jak kształtować dziecko aby wzrastało w miłości do bliżniego,do własnej ojczyzny i tradycji.Oczywiście dla osób wierzacych podaje bardzo konkretne wskazówki jak uczyc dziecko budować relacje z Panem Bogiem.Polecam zdecydowanie.

autor opinii: Iwona Goszczyńska

Razem odkrywamy boga

Bardzo dobra książka dla rodziców pragnących w sposób dostępny i delikatny przekazać prawdy wiary dzieciom jak również pogłębienie wiary przez rodziców

autor opinii: Dorota Miklas

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: W Drodze
Autor: Gregory K., Lisa Popcak
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 135x209
EAN: 9788379062157
ISBN: 9788379062157
ID: 407800

Zobacz również

Razem odkrywamy Boga. Jak przekazywać wiarę dzieciom
34.90 zł
31.45 zł
Oszczędzasz 3.45 zł (10%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...