BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

SMS od siostry Faustyny

To książka, którą powinien mieć każdy z czcicieli Bożego Miłosierdzia!

W książce "SMS od świętej Siostry Faustyny" znajdziesz najważniejsze i najpiękniejsze myśli zaczerpnięte z Dzienniczka św. Siostry Faustyny.

Jak zapewne wiesz, jest to zapis bezpośredniej relacji Apostołki Bożego Miłosierdzia ze Zbawicielem. W tej książce zapisane zostały jako krótkie, proste w zrozumieniu wiadomości. To nic innego, jak SMS-y!

Znajdziesz w nich obietnice nieskończonych łask i darów obiecanych przez miłosiernego Chrystusa wszystkim, którzy Mu zawierzą.

Książka "SMS od świętej Siostry Faustyny" posiada akceptację Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz imprimatur Kościoła katolickiego.

Dzienniczek św. Siostry Faustyny jest dziełem niezwykłym przede wszystkim z tego względu, że zawiera przesłanie Boga dla naszych czasów. Jest to słowo, które przypomina o Jego miłosiernej miłości, bliskości, czułości, o Jego pragnieniach, które dotyczą szczęścia ludzi teraz i w wieczności, a także o niezwykłej godności i wartości człowieka, o jego wyborach i perspektywie zjednoczenia z Bogiem, które zaczyna się już na ziemi. Ze wstępu s. Elżbiety Siepak

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: 2018
ISBN: 9788365889782

Zobacz również

SMS od siostry Faustyny
14.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...