TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej

Ocena:
(26 opinii)

"Dzienniczek" zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu.

Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest "samym Miłosierdziem".

Zobacz tę książkę także w twardej oprawie.

Opinie naszych Klientów (26 opinii)Napisz swoją opinię

otwiera na poznanie Boga

czytając po raz pierwszy czułam że poznaję Pana Jezusa, w szczególności to jak bardzo mnie i Ciebie kocha, nie da się tego opisać. Moja przygoda z Żywym Bogiem zaczęła się poprzez tą lekturę mimo iż nie przeczytałam całej...

autor opinii: Aneta

Miłosierdzie Boże

Miłość i miłosierdzie Boże jest niezgłębione, niepojęte i nieograniczone ,
s. Faustyna pojęła tą tajemnicę i z sercem wylała na kartki "Dzienniczka".
Szczerze polecam te piękne treści , szczególnie w tym roku - Bożego
Miłosierdzia. Życzę miłej lektury.

autor opinii: Barbara O.

Polecam

Dzienniczek Siostry Faustyny przybliża do Chrystusa.
Obowiązkowo polecam przeczytać w tym obecnym Roku Miłosierdzia Bożego.

autor opinii: Jola Ł.

Jezus mnie prowadzi

Od zawsze chciałam przeczytac "Dzienniczek Siostry Faustyny"...moje pierwsze spotkanie z nim było zupełnie przypadkowe ale wiem, że od tamej pory moja wiara wzrasta, a Pan Jezus mnie wciąż prowadzi .
Teraz miałam mozliwosc zakupienia tej upragnionej książki, a gdy ja dostałam, sama buzia mi się smiala. Jest to książka dzięki której możesz poznać Pana Jezusa, poczuć Jego milosc. Dojść do wielu prawd, które będą procentowac w przyszłości i przekonać się jak Pan jest Miłosierny i chce być wciąż blisko Ciebie.

autor opinii: Aneta

Książka którą powinien przeczytać każdy chrześcijan.Bliskość Siostry Faustyny z Panem Jezusem jest poruszająca.Wątpiący uwierzy w Pana Boga.

autor opinii: Anna Czerniawska

ocena książki i przebiegu zamówienia

Książka była zakupiona jako prezent dla mojej Babci, bardzo przypadła jej do gustu i sprawiła ogromną radość. Książka bardzo ciekawa do przeczytania zawierająca wiele przemyśleń i opisanych wartości. A całe zamówienie przebiegło bez zarzutu.

autor opinii: Alina Gruner

Polecam

Polecam tę książkę każdemu, ale szczególnie osobom znajdującym się w trudnym momencie życia, może po ludzku patrząc w sytuacji bez wyjścia. Dzienniczek s. Faustyny pozwala poznać bezmiar miłosierdzia Bożego. Tylko całkowite powierzenie się Bogu może przynieść pokój.

autor opinii: Emilia Bojarska

Pozycja Obowiązkowa.

Jedna z niewielu książek w której nie ważne jest to ile możemy zyskać poprzez jej lekturę - najważniejsze w niej jest bowiem to jak wiele można stracić jeśli jej się nie przeczyta.
Jedna z niewielu książek w której nie ważne jest, że się daną treść przeczytało a nawet przyswoiło - ważniejsze w niej jest bowiem to do jakich uczynków nas ta treść zmobilizowała.
Ponieważ wiedza nie kształtuje sposobu postępowania - to sposób postępowania wskazuje nam wiedzę, która nas ukształtowała.

autor opinii: Albin Krzymowski

"Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej

Witam,książka ta jest bardzo ładnie i solidnie wydana.Ciekawa lektura ,dla wierzących i nie tylko,każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie. Szczerze polecam.

autor opinii: Małgorzata Kościolowska

A ja myślę, że....

Ja myślę, że ta książka nie potrzebuje opinii. Tę książkę po prostu trzeba mieć i czytać.
Nie "przeczytać", ale ciągle do niej wracać i zaglądać i korzystać....

autor opinii: Agnieszka Stec

Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej [miękka oprawa]

Pomaga "trenować" sie w Miłosierdziu, wyzbywać pychy i innych cech niskich.

autor opinii: Dorota Tomczak

Niesamowita książka

Cudowna książka! Ukazuje postać św. s. Faustyny Kowalskiej - wielkiej świętej Kościoła katolickiego, a co ważniejsze, bardzo zbliża do Boga i pomaga podjąć pracę nad sobą. Jest napisana prostym językiem, lecz jej przekaz jest wielki. Pomaga uświadomić sobie jak wielkie jest miłosierdzie Boże. Uważam, że każdy powinien ją przeczytać.

autor opinii: M.L.

Zdecydowanie polecam.

Myślę, że wiarygodną rekomendacją dla "Dzienniczka" jest kanonizacja siostry Faustyny i uznanie Święta Miłosierdzia Bożego przez świętego Jana Pawła II. To odpowiedź Kościoła na wołanie Chrystusa o przyjęcie Bożego Miłosierdzia.
Lektura niewątpliwie ważna w osobistym rozwoju duchowym.

autor opinii: Kasia

Wartościowa

Zakupiłam Dzienniczek św. siostry Faustyny z potrzeby serca. Książka wraz z innymi książkami dotarła do mnie w samą rocznicę kanonizacji św. Faustyny starannie zapakowana, z zakładką, która odtąd będzie mi towarzyszyła podczas czytania. Książka ta jest dla mnie drugą Biblią. W Roku Wiary gdy modlimy się słowami apostołów"Panie przymnóż nam wiary w Ciebie i Twój Kościół" odpowiedzią Pana Jezusa jest właśnie Dzienniczek, gdzie czytamy słowa Pana Jezusa wypowiedziane do św. Faustyny dotykając tajemnicę naszej wiary. Z książką tą nie rozstanę się już do końca życia.Z głębi serca polecam

autor opinii: Beata Woźniczka

Polecam

Książka bardzo mnie ,,wciągnęła", dała mi wiele wskazówek jak postępować, rozszerzyła i zgłębiła moją wiedzę na temat Boga, umocniła moją wiarę. Cieszę się, że ją kupiłam.

autor opinii: Kinga Mila

Dzienniczek. Miłosiedzie Boże w duszy mojej.

Zamówiona przeze mnie pozycja w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Książka jest przejrzysta, z odnośnikami, które ułatwiają czytanie.Polecam wszystkim.

autor opinii: Anna Gołyska

opinia Piotra Ostrowskiego

Wszystko super.

autor opinii: Piotr

bardzo dobra

autor opinii: grazyna koper

Zmienia zycie

Zmienia zycie.....

autor opinii: Karolina

Każdy powinien mieć tę książkę

Czytamy ją razem z mężem, polecamy innym i złożyliśmy kolejne zamówienie, by ofiarować ją jako prezent pod choinkę.

autor opinii: Ewa Kisza

Uważam że książka ta pozwala zastanowić sięnad własnym życiem, uczy pokory.

autor opinii: Janina Wojciechowska

Dzienniczek to pozycja, którą powinien przeczytać każdy katolik. Koronka do Bożego Miłosierdzia jest mi szczególnie bliska, dlatego sięgnęłam po tę pozycję, aby lepiej zrozumieć i poznać przesłanie św. Faustyny. Polecam gorąco!

autor opinii: Iwona

Polecam

Książka poręczna. Służy Bożym słowem w każdej chwili. Polecam

autor opinii: Sandra Hohlfeld

Porusza serce i dusze, po przeczytaniu, kontemplacji nie jest się już tym samym człowiekiem co wcześniej.

Nie jest łatwo pisać opinię książki takiej jak "dzienniczek..." bo jest to książka ze wszech miar doskonała gdyż w pewien sposób podyktowana przez Pana Boga, a przynajmnie na Jego wyraźne polecenie. Myślę sobie jednak, że niekoniecznie jest łatwa w odbiorze. Z reguły sięgają chyba po nią ludzie, którzy już przeszli kawałek dogi w wierze i chcą tą wiarę pogłębić. Z drugiej strony zastanawiam się czy miałaby równie potężną moc oddziaływania w stosunku do ludzi poszukujących, boję się zapytać o niewierzących, bo tu najprawdopodobniej kojarzy się niesłusznie z fanatyzmem religijnym.
Komu polecam tą książkę? Na pewno ludziom chcącym pogłębić, odnowić swoją wiarę..ale oni zachęty nie potrzebują. Modlę się żeby wpadła też w ręce poszukujących.. może coś przemieni...

autor opinii: M.K-Jasnos

Polecam książkę wszystkim tym którzy nie do końca rozumieją kwestie powołania, całkowitego oddania Bogu i świętości.
Dogłębne przemyślenia siostry Faustyny w formie dziennika.
Fantastycznie napisana.
Polecam każdemu katolikowi.

autor opinii: Agnieszka Borzych

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Autor: św. s. M. Faustyna Kowalska
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 564
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375024555
ISBN: 9788375024555
ID: 284732

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej
28.58 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...