BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania

Praca zbiorowa
Ocena:
(2 opinii)

Zwracanie się do Boga za pośrednictwem osób, o których wiemy, że już przeszły do nowego życia w Domu Ojca, napełnia nas nadzieją i mobilizuje do korzystania z przykładu obranej przez nich drogi.

Jan Paweł II już podczas swojej ziemskiej wędrówki skutecznie inspirował ludzi całego świata do naśladowania jego głębokiego zjednoczenia z Bogiem i prawdziwie chrześcijańskiego życia.

Świętość rozjaśnia ścieżki życia także tym, którzy nie potrafią odnaleźć własnego powołania do życia w Bogu.

Ta nowenna i towarzyszące jej modlitwy mają przede wszystkim na celu ułatwienie wyrażenia Panu naszej wdzięczności za wielki dar, jakim był papież Jan Paweł II dla Kościoła i świata oraz za wszystko, co uczynił dla ludzkiej społeczności.

Wierzymy, że teraz jeszcze skuteczniej wstawia się za wszystkimi, których los tak bardzo leżał mu na sercu i z tym większą ufnością zwracamy się za jego pośrednictwem do Miłosiernego Ojca, Chrystusa Zbawiciela i Ducha Odnowiciela, w którego mocy jest zmieniać oblicze ziemi i nasze dusze przemieniać na chwałę Bożą.

Każdy dzień modlitwy za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II przedkłada prośbę o łaski potrzebne dla każdego chrześcijanina. Ufamy w skuteczność jego pośrednictwa, o ile prosimy z czystym sercem i zgodnie z wolą Bożą. Do każdej z próśb można dołączyć własne intencje.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Zachęcam wszystkich wierzących Polaków do odprawienia tej nowenny i regularnego odmawiania litanii do św.Jana Pawła II w intencji ojczyzny. Papież może naprawdę nam pomóc w przezwyciężaniu tego zła, które się dzieje w Polsce.

autor opinii: ROMAN

super modlitewnik

Modlitewnik jest mały i z łatwością mieści się w dłoni, kieszeniu. Podarowałam, go bratu, który właśnie ukończył studia aby mógł modlić się do Św. Jana Pawła II i wypraszać potrzebne łaski, szczególnie w znalezieniu pracy.

autor opinii: Basia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 32
Wydawnictwo: Paulistki
Wydanie: Częstochowa 2014
ISBN: 978-83-6298-527-2

Zobacz również

Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...