BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Sychar. Znowu razem

Ocena:
(1 opinii)

SYCHAR to miasteczko położone w Samarii, obok którego przy studni Jakuba miała miejsce rozmowa Chrystusa z Samarytanką. Pan Jezus powiedział Samarytance prawdę o jej życiu i wskazał na Siebie jako źródło wody żywej.

To bardzo wymowne zwłaszcza, że tę samą nazwę ma wspólnota trudnych małżeństw. Członkowie tej grupy wierzą, że każde sakramentalne małżeństwo (nawet po rozwodzie i gdy współmałżonek jest w drugim związku) ma szanse się odrodzić, gdyż każdy sakramentalny małżonek ma szansę otworzyć się na łaskę nawrócenia i wypełnienia przysięgi małżeńskiej.

Książka "Sychar. Znowu razem" prócz świadectw małżonków dzielących się swoim doświadczeniem, podpowie Ci również: Jak kochać małżonka po rozwodzie? Jak się ma powrót do sakramentalnego małżonka w kontekście dobra dziecka z niesakramentalnego związku? Jak kochać dziecko pozamałżeńskie? Co to oznacza, że Bóg rozłącza małżeństwa tylko przez śmierć?

Znajdziesz tu także modlitwy zawierzenia oraz za dzieci spoza sakramentalnego małżeństwa.

Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar wspiera sakramentalnych małżonków, których małżeństwa przeżywają kryzys. Opiera się na prawdzie o mocy sakramentu, który jest darem od Boga, a On – Bóg daje siłę na odrodzenie wspólnoty małżeńskiej w każdej sytuacji, nawet, po ludzku patrząc, beznadziejnej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

ŚWIETNA KSIĄŻKA

SERDECZNIE POLECAM

autor opinii: KASIA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 84
Wydawnictwo: Fides
Wydanie: 2019
ISBN: 9788361860846

Zobacz również

Sychar. Znowu razem
12.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...