TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mądrzejsi w związku

Zapewne wiele razy miałeś do czynienia z ludźmi, których dotknęły negatywne konsekwencje głupich słów lub czynów popełnionych wobec swych współmałżonków. Mark Gungor zdradza bardzo prostą zasadę - jeśli traktujesz kogoś źle, efekty tego również będą złe.

W poprzednich książkach często próbował dowieść, że kluczem do udanego związku są dwa proste słowa: „Bądź miły”. Czasem jednak, by trafić do większej liczby ludzi, trzeba przekazać coś bez owijania w bawełnę.

Właśnie dlatego książka "Mądrzejsi w związku" pomoże Ci odnaleźć w takich zachowaniach odrobinę siebie. Założenie jest takie, by dla każdego z czytelników stała się ona lustrem. Lustra są bardzo użyteczne, gdyż ukazują nam prawdę, jak rzeczywiście wyglądamy. Jeżeli wyglądamy paskudnie, lustro nam to pokaże, a wtedy będziemy mogli coś z tym uczynić.

Ponieważ nikt nie jest doskonały, spójrz uważnie w lustro i dokonaj koniecznych zmian. Wykaż też więcej zrozumienia dla innych ludzi, wiedząc, że każdy z nas potrzebuje tego samego od innych, gdy zmaga się z własnymi przejawami osłowatości. Spróbujmy być nieco mniej uparci, nie tak bardzo leniwi, mniej aroganccy, nie tak głupi, nie tak przemądrzali, mniej egoistyczni, mniej skąpi i dużo mniej krytyczni. Krótko mówiąc… NIE BĄDŹMY OSŁAMI!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Mark Gungor, Diane Bray
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 104
EAN: 9788378292838
ISBN: 9788378292838
ID: 436639

Zobacz również

Mądrzejsi w związku
22.40 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...