BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Szukajcie, a znajdziecie. Rozważania Księgi Koheleta

Ocena:
(1 opinii)

Rozważania umieszczone w tej książce były publikowane w tygodniku rodzin katolickich "Źródło". Zebrane razem mogą stanowić pomoc w przeżywaniu indywidualnych rekolekcji lub dni skupienia. Mogą pomagać w odczytywaniu Pisma Świętego tym wszystkim, których słowo Boga interesuje.

W tych rozważaniach ważny jest aktualny wymiar tekstu natchnionego. Przez słowa Biblii Bóg mówi do nas właśnie w takiej sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Aktualność tych słów jest ważna. Kto tylko karmi nimi swoją wiedzę, ten jeszcze nie skosztował smaku słowa Bożego. Kto szuka w nich odpowiedzi na nurtujące go pytania związane z życiem jego i jego otoczenia, ten je otrzymuje i czuje zawartą w nich wartość prawdy.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

z pełną odpowiedzialnością polecam :)

Tę książkę poleciła mi przyjaciółka, która na moją wątpliwość zaistniałą na pewnym etapie mojego życia, odczytała mi fragment z książki księdza profesora Edwarda Stańka. To Słowo do mnie trafiło, przynosząc szybką odpowiedź. W tym samym dniu zamówiłam ją on-line i wzięłam ze sobą w podróż do Paryża, gdzie miałam odwiedzić siostrę będącą po trudnej operacji oraz szwagra, który porusza się na wózku inwalidzkim. Byłam zachwycona bogatą i mądrą treścią. Tak się stało, że nie zdążyłam jej doczytać do końca, bo znalazł się kolejny jej nabywca. Podarowałam ją szwagrowi, którego również nękały różne wątpliwości dnia codziennego, a przede wszystkim dotyczące wiary, cierpienia oraz mądrego wychowania dzieci. Wierzę, że tam znajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości. Ja natomiast ponownie złożę zamówienie on-line, by książkęprzeczytać do końca i by mieć ją w swojej bibliotece. pozdrawiam Elżbieta Jarosińska

autor opinii: Elżbieta Jarosińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 214
Wydawnictwo: Św. Stanisława BM
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7422-457-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Szukajcie, a znajdziecie. Rozważania Księgi Koheleta
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...