BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Tam, gdzie spadają Anioły

Ocena:
(5 opinii)

Książka Doroty Terakowskiej, która stanowi kolejny krok w poszukiwaniach przez autorkę odpowiedzi na najistotniejsze pytania egzystencjalne.

Fabuła rozwija się w dwóch przenikających się poziomach: pierwszy ziemski, gdzie rozgrywa się historia dziewczynki, która utraciła swego Anioła Stróża i stara się go odzyskać.

Drugi kosmiczny, gdzie Anioł Stróż walczy ze swym ciemnym bratem bliźniakiem i pozbawiony mocy spada na ziemię.

Powieść zarówno dla młodzieży, jak dorosłych, jest próbą przedstawienia złożonych relacji pomiędzy dobrem a złem, między porządkiem ziemskim a boskim, wiarą i wiedzą, między człowieczeństwem a boskością.

Pod względem fabularnym powieść poprowadzona jest brawurowo i czyta się ją jednym tchem.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ciekawa i godna polecenia lektura, jednak myślę, że bardziej dla dorosłych i nastolatek niż dla dzieci, bardzo polecam

Uwielbiam tę książkę. Poruszająca, delikatna i mądra powieść zarówno dla młodych, jak i dla tych już zupełnie dorosłych czytelników. Wystarczy, że ktoś zechce podążać za bohaterką, małą dziewczynką w niewidzialny świat aniołów. Piękna i wzruszająca.

autor opinii: Klara

Bardzo ciekawa

Ksiażka bardzo ciekawie napisana, przypomina nam o naszych "niebiańskich przyjaciołach" o których często zapominamy a także bardzo często niedoceniamy. Polecam szczególnie wszystkim tym którzy swojego Anioła pozostawili gdzieś pomiędzy dziecięcymi zabawkami :) Ksiązka ciekawie przedstawia kwestię ludzkich wyborów, uzmysławia nam, że dobrze jest współpracować z swoim Aniołem, gdyż dróg życia może być kilka, sztuką jest wybrać tą najlepszą.

autor opinii: Aneta

Polecam

Książka pobudza do głębszej refleksji postrzegania codzienności. Dotyka problemu Dobra i Zła . Przelewa optymizm i nastraja pozytywnie do życia . To książka ,do której się wraca.

Dająca do myślenia opowieść o dziewczynce i jej aniele stróżu, którego traci w wyniku walki dobra ze złem. Pozostaje bez opieki i grozi jej śmierć w młodości. Zaczyna walczyc o odzyskanie swego anioła i w końcu udaje się. Warto przeczytać madra książka.Okazuje się że i ludzie mogą pomóc swoim aniołom.Polecam.

autor opinii: FicekM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
Wydawnictwo: Literackie
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-08-05315-7

Zobacz również

Tam, gdzie spadają Anioły
32.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...