BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wyjść z mroku

Ocena:
(4 opinii)

Ta książka jest dla tych, którzy doświadczają strachu, niepokoju, przeżywają żal, stratę bliskiej osoby, czują ból, gniew lub inne uczucie, sprawiające, że ich życie staje się drogą przez mrok.

O. Benedykt Groeschel od wielu lat pomaga ludziom, którzy mają problemy, przeżyli tragedię czy żyją w ciemnościach. Jego rady są praktyczne, pomagają podnieść się, a nawet wzrastać z pomocą Bożej łaski.

"Przywykliśmy oczekiwać od o. Groeschela takiego właśnie mądrego przewodnictwa. Jest ono jasne, proste, współczujące, osobiste, praktyczne, skoncentrowane na Chrystusie i pełne cytatów ewangelicznych, które ożywają pod jego piórem".

Peter Kreeft

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam :)

Książka o. Groeschela - Wyjść z mroku mówi nam o problemach, które można uporządkować w naszym życiu a, na ziemi nie mamy nic trwałego. Motto książki brzmi Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi,gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną.Gromadźcie sobie skarby w niebie..... Mt6,19-20 Piękne zdanie które najbardziej podobało się to-Oto Ja posyłam anioła przed tobą,aby cię strzegł w czasie twojej drogi i doprowadził cię do miejsca które ci wyznaczyłem.Wj 23,20 POLECAM.

autor opinii: Maria Gołaszewska

super

autor opinii: grazyna koper

Polecam

Bardzo dobra pozycja. Pozwala pod innym kątem spojrzeć na problemy, z którymi borykamy się na co dzień. Podnosi na duchu i ukazuje głębszy sens życia.

autor opinii: Ania M

Dojrzale i konkretnie

Bardzo podobała mi się książka o. Groeschela. Pisze on o różnych trudnych sprawach w życiu człowieka w sposób dojrzały, konkretnie niekiedy wskazując,że nie wszystko da się wyjaśnić i pozostaje to niekiedy tajemnicą. Mówi po prostu: "nie wiem". Gdy człowiek znajduje się w jakimś życiowym "mroku", autor gorąco nawołuje, żeby wtedy zwyczajnie się modlić, po prostu modlić!

autor opinii: Justyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2006
ISBN: 83-7482-053-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Wyjść z mroku Wyjść z mroku
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...