TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dom w Bogu

Ocena:
(67 opinii)

Znowu masz ochotę cisnąć wszystko w kąt i wywiesić białą flagę? Załamujesz ręce i masz wrażenie, że im bardziej się starasz, tym gorzej Ci wychodzi? Ileż razy patrzyłeś w lustro mówiąc: “jestem beznadziejny”, “nie potrafię”, “nie chcę”...

Ale czy kiedykolwiek wejrzałeś głęboko w swoje serce?

Jeśli chcesz naprawdę zajrzeć do swojego serca, poznać, co naprawdę się w nim kryje i uleczyć zranienia, to koniecznie potrzebujesz przewodnika, który zaprowadzi Cię do najlepszego Lekarza - Boga...

Droga w pojedynkę jest trudna. Właśnie dlatego warto przebyć ją z kimś doświadczonym i gotowym udzielić pomocy. Jest taki przewodnik, który pomógł już odnaleźć tę drogę tysiącom osób. Tym przewodnikiem jest ojciec Augustyn Pelanowski.

Dziś możesz razem z nim jeszcze głębiej wejrzeć w swoje serce. Taką możliwość daje Ci książka "Dom w Bogu".

Czytając książkę ojca Pelanowskiego:

  • dowiesz się, jak rozpoznać swoje prawdziwe życiowe powołanie
  • nauczysz się, jak dzięki medytacji Biblii dostrzegać i rozpoznawać otaczające Cię znaki od Boga
  • nauczysz się odróżniać płytkie i narzucone przez innych marzenia od głębokich pragnień, które są w Twoim sercu
  • rozpoznasz swoje wewnętrzne uprzedzenia i zobaczysz, w jakim stopniu Twoim sercem kieruje złość
  • odkryjesz, w jaki sposób kryzys może stać się dla Ciebie szansą na odnalezienie właściwej drogi

Czytając medytacje o. Pelanowskiego oparte na biblijnej historii Tobiasza, odnajdziesz swój prawdziwy dom... w Bogu. Bóg chce w nas zamieszkać, ale my nieustannie oddalamy się od Niego, wymyślając coraz to nowe problemy i unikając zmierzenia się z tym, co najtrudniejsze. Aby Bóg mógł w Tobie zamieszkać, Twoje serce potrzebuje przemiany. Czytając książkę “Dom w Bogu” zobaczysz, jak tej przemiany krok po kroku dokonać.

Jest to prawdopodobnie najlepsza ze wszystkich książek ojca Pelanowskiego. Czytając ją, dostrzeżesz szokującą prawdę o sobie. A przede wszystkim dowiesz się, jak rozwijać swoje duchowe życie, aby z gąsienicy stać się pięknym motylem.

Sięgnij już teraz po książkę, która odmieni Twoje serce na zawsze!

Opinie naszych Klientów (67 opinii)Napisz swoją opinię

Dom w Bogu!

Bardzo dobra książka ,która pomogła mi odkryć moje osobiste poranienia i
oddać je Jezusowi Chrystusowi,by je uleczył!Nakłania do przemyśleń i do
zbliżania się do Boga przez modlitwę!Augustyn Pelanowski to wyjątkowy Ojciec!!!

autor opinii: Anna

niesamowita książka

W tej książce można odnaleźć siebie, w sposób niezwykle precyzyjny ujmuje różne problemy z którymi się zmagamy. Jedna z tych książek, które potrafią zmienić człowieka.

autor opinii: TH

szekina

ta książka powiedziała mi o tym że każdego dnia powinniśmy znaleść pół godziny na przebywanie z bogiem

autor opinii: darek

Dom w Bogu.

Książka bardzo ciekawa.

autor opinii: Elzbieta Maciołek

Książka pisana prostym zrozumiałym językiem który trafia bezpośrednio do czytelnika. Kolejna pozycja Ojca Augustyna Pelanowskiego która pomaga mi w życiu jest swoistym przewodnikiem. Gorąco polecam każdemu

Dom w Bogu

Książka A. Pelanowskiego na podstawie księgi Tobiasza, bardzo mądra, głęboka w swojej treści, to ksiądz, który wierzy i umie to przekazać. Bardzo poruszyła mnie jej treść, a to co zapamiętam na zawsze, że nasze imiona Jezus ma zapisane na dłoniach, zapisane... gwoździami.
Polecam dla wszystkich poszukujących i wątpiących.

autor opinii: Asia

Dom wBogu

Polecam wszystkim zagubionym zranionym przez rodzinę ,otoczenie .Świetna książka .Dziękuje.

autor opinii: J.W.

o.Pelanowski

Książka jak każda o.Pelanowskiego pisana bezpośrednio do czytelnika, każdy znajdzie odpowiedź na swoje problemy i pytania

autor opinii: Anna Niemczycka

Wydobywa najgłębsze tajemnice serca

To książka, która zmusza nas do stanięcia twarzą w twarz z największymi tajemnicami, skrytymi na dnie naszego serca. Jesteśmy zmuszeni podjąć w końcu decyzję: robię coż z tym i ŻYĆ, albo... nigdy nie zaczniesz żyć tak naprawdę. W pełni!

autor opinii: Zuzanna z Tarnowa

"Dom w Bogu" o. Augustyna Pelanowskiego, to kolejna wspaniała książka tego autora. Kolejna, która pomaga zrozumieć Słowa Pisma Świętego, zrozumieć co tak naprawdę chciał nam powiedzieć Pan Jezus. Mam trudności w rozważaniu Słowa Bożego, a ta książka i inne o. Augustyna, wspaniale wyjaśniają i pomagają zrozumieć Pismo Święte. "Dom w Bogu", to medytacje na temat Księgi Tobiasza. Uczy, jak znależć dom w Bogu, w Jego sercu, jak odnależć siebie. A tak jak pisze o. Augustyn "Bóg ma serce jak rodzinny dom, pełne ciepła i pragnienia przytulenia nas- chce też, byśmy przeszli przez życie z sercem nie tylko dla Niego i dla innych, ale nade wszystko dla siebie samych". Polecam tę książkę jak i inne tego autora. Dają do myślenia i otwierają na Boga, na Jego miłość.Życzę owocnej lektury.

autor opinii: Katarzyna Grocholewska

Pan w moim sercu

Wiele razy szukałam opinii o swojej osobie. Czy ją znalazłam? Z pewnością tak... Nie nasyciłam się za pierwszym razem. Myślałam, że to może błąd, może informacja dotycząca innej osoby. A jednak... "Dom w Bogu" zaskakuje, porusza, wzrusza i sprawia, że zagłębiamy się w swojej duszy.
Tu znajduję swoje oblicze. Nie zgadzam się z nim, lecz wystarczy chwila bym powróciła do rzeczywistości i zrozumiała, że wszelkie pozyskane z "księgi" słowa obrazują moją osobę...

autor opinii: Teresa Kmieć

pozytywna

Warto przeczytać przez poszukujących pogłębienia swojej duchowości.

autor opinii: Maria Pierechod

Dom w Bogu

Polecam tym którzy chcą zrozumieć Słowo Boże i siebie.Czytaj powoli i rozmyślaj a usłyszysz prawdę o swoich chorobach i uzdrowieniach pokoleniowych,na podstawie życia Tobiasza.S.Sz.

autor opinii: Stanisława Szeptuch

Polecam

Ciekawa i zarazem głęboka analiza Księgi Tobiasza w odniesieniu do życia każdego człowieka. Gorąco polecam!!!

autor opinii: Malwina D

KAPITALNA

nie da się tego opowiedzieć, tę książkę trzeba po prostu przeczytać.
polecam każdemu.

autor opinii: Michał O.

Dla wymagających...

Książki ojca A.Pelanowskiego to z jednej strony wielka duchowa uczta dla wymagających , z drugiej konieczność stanięcia w prawdzie o sobie. Nie będzie lekko, nie będzie głaskania i cukierków...Ojciec przeczołga cię jak rasowy sierżant swoich żołnierzy na poligonie...Będzie błoto , kolce , przepaści i ciemne lochy...ale na końcu będzie prysznic. Umyjesz się i czysty pójdziesz zmieniać swoje życie. Jeśli tego nie masz w planach to kup sobie coś innego. Polecam książkę wszystkim , którzy chcą pogłębiać rozumienie Ksiąg Biblii...Nikt tak jak Ojciec Augustyn / jeszcze o.Adam Szustak/ nie opowiada Biblii ...Absolutne mistrzostwo świata!

autor opinii: Joanna Wiklińska

bardzo dobra książka

Polecam

Wspaniala ksiazka :-)

Książka szczególnie godna polecenia! Ojciec Pelanowski zwraca uwagę na aspekty wiary w Boga, o których nie mówi się na co dzień, przy tym opiera się na tym co Bóg mówi do nas w Biblii. Myślę, że można znaleźć w tej książce pocieszenie i wskazówki, zwłaszcza gdy ktoś wątpi w to, że może być szczęśliwy w życiu, czy związku.

autor opinii: AgataEl

Obowiązkowa lektura

Książki o. Augustyna Pelanowskiego są dla mnie bardzo ważne, a Dom w Bogu jedną z ważniejszych. O. Augustyn pisze w oparciu o Słowo Boże i w bardzo mądry i jednocześnie przystępny interpretuje to Słowo. Czytając Dom w Bogu i pozostałe książki o. Pelanowskiego widać, że autor żyje tym o czym pisze. GORĄCO POLECAM!!!

autor opinii: Magdalena Dąbrowska

Dobra książka

"Dom w Bogu" bardzo dobra książka , czyta się ją z głębokim zaciekawieniem. Fajnie napisana. Polecam jeśli ktoś chce zmienić coś w swoim życiu.

autor opinii: Krystian.K.

dziękuję

Wspaniała książka !
Porusza ważne tematy!

autor opinii: JOLA

Doskonała

Książka bardzo głęboka, dotykająca sedna sprawy. Gorąco polecam

książka typu 'must have'

Przeczytałam tę książkę jednym tchem, ponieważ bardzo lubię wszystko spod pióra o. Pelanowskiego. Z pewnością polecam każdemu i wiem, że będę do niej wielokrotnie wracać, bo nie jest to książka do jednorazowego przeczytania, a raczej rozważania i medytowania niemalże nad co drugim zdaniem... Zamawiając zawsze żałuję, że nie mogę sobie pozwolić na zamówienie na raz wszystkich tytułów tego autora.

autor opinii: Kornelia

Super książka:)

Polecam. Warto przeczytać książkę. Polecam ją znajomym. Trafia treścią do serca i duszy. Polecam.

autor opinii: Kasia B.

Rewelacyjna jak każda z książek autorstwa o.Augustyna Pelanowskiego.
o.Augustyn,krok po kroku posługując się historią Tobiasza pokazuje jak
powrócić, jak zamieszkać w domu Ojca. Jak odkryć siebie, przyjąć, często
szokującą prawdę o sobie, jak też prawdę o tym, że kryzys może być
powrotem na właściwą drogę.

autor opinii: Wiesława Szostka

Szczęście

Książka dla każdego kto szuka sensu życia i pragnie szczęścia.

autor opinii: Wisia Marecka

prawdziwy dom w Bogu

Słowa, które uczą, jak poznać siebie, które pokazują Boga łaskawego i miłosiernego. Czytając, chcesz podkreślić najważniejsze fragmenty, a okazuje się, że podkreślasz niemal całą książkę. Nie jest możliwe, aby przeczytać ją i odłożyć, bo wciąż czuje się potrzebę wracania do niej.

autor opinii: Alina

Bardzo dobra

Książka ta to sama esensja, dziękuję za tę książkę O. Pelanowskiemu, na drosze ku poszukiwaniu własnego powołania.

autor opinii: Tamara Nadolna

każda następna czytana strona jest odkrywaniem swojego serca

autor opinii: Andrzej Dulnik

Dom w Bogu

Niezwykłe jak bardzo można poprzez słowo trafic w najczulszy punkt problemu ,po czym wydobyc zakamarki z duszy człowieka ,a następnie wlac w nią nadzieję.To właśnie zrobił ze mną Augustyn Pelanowski OSPPE.Książka ,która ratuje nadzieje ,a nawet pomaga odbudowac życie .Dziękuję

autor opinii: Danuta Bancerz

Dom w Bogu

Bardzo mądra i niezwykle trafiająca do serca książka. Natknąłem się przypadkowo na jej reklamę. Po kilku przeczytanych zdaniach recenzji zamówiłem ją będąc od razu przekonany że, powinienem ją przeczytać. Dziś do jeszcze jednego przekonania doszedłem że, nie był to przypadek a opaczności-owa łaska. Postanowiłem że, kupię więcej egzemplarzy tej książki by podarować przyjaciołom. Myślę że, każdy powinien ją przeczytać!!! Dziękuję Dobremu Bogu i Ojcu Augustynowi za dar uzdrowienia jakiego doznałem dzięki mocnym słowom pełnym miłości.
Ireneusz

autor opinii: Ireneusz Olendzki

Jedna z "książek życia"

Zdecydowanie książka, która zalicza się do tych, które robią największe wrażenie. Człowiek wiele z niej wynosi dla siebie i rzeczywiście pozwala spojrzeć na siebie oczami Boga. Książkę polecam WSZYSTKIM bez żadnych wyjątków :) Dodam że tyle czasu zbierałem się, żeby ją zamówić, czekałem na przecenę, ale musiałem ją wreszcie przeczytać i stało się! Nie wiem dlaczego zwlekałem tak długo :)

autor opinii: Karol Grec

Zadowolenie jak zawsze.

O.Pelanowski mnie nie zawiódł po raz kolejny. " Dom w Bogu" to druga po " Wolni od niemocy" książka , którą polecam tym którzy chcą poznać siebie i dać poprowadzić z tytułowym Tobiaszem drogą od lęku do uzdrowienia wewnętrznego . Autor dając w wielu miejscach książki swoje świadectwo jest wiarygodnym nauczycielem - wspierającym. Cenię Go również za jego swoisty styl. Ze znawstwem tematu krok po kroku rozprawia się z wybranym fragmentem Pisma Św. poprzez który dociera jak chirurg do naszego wnętrza i leczy. Nich P.Bóg błogosławi Ojcu w dalszej pracy pisarskiej .

autor opinii: Małgorzata G

Warto przeczytać

Książka naprawdę super . Warto ją przeczytać i to nawet kilka razy.Gorąco polecam.

autor opinii: Jolanta S

Szukałam domu...

Kilka tygodni temu powiedziałam wśród znajomych, - nie mam domu, mam tyko mury! Przez krótkie chwile tak właśnie mi się wydawało. Zamówiła inną książkę,ponieważ jej nie mieliście, zaproponowano mi "Dom w Bogu". Tytuł mnie "powalił". Był odpowiedzią Niebios na moją skargę jakże niedorzeczną! Książka bardzo mi pomogła. Jest wartościowa i wiem,że będzie pomocna każdemu, któremu wydaję się,że nie ma domu. Tak wydaje się! Jak mogłam nawet tak pomyśleć. W moim sercu dokonała się kolejna przemiana. Mam piękny, otwarty, emanujący miłością DOM W BOGU.... Dzięki.... :)

autor opinii: Małgorzata... :)

Polecam

Bardzo dobra książka. Przybliża prawdę o Bogu i o sobie samym w świetle Słowa Bożego. polecam wszystkim

autor opinii: Anna Wilkosz

Warto przeczytać

Kolejna fantastyczna pozycja autora. Przemawiające do serca, duszy i rozumu interpretacje fragmentów Biblii. Dużo o poszukiwaniu powołania, wybaczaniu i uzdrowienia.

autor opinii: Hania

bardzo dobra

Jeżeli ktoś lubi używać rozumu, po prostu musi również przeczytać tą książkę. POLECAM

autor opinii: ALINA PŁOŃSKA

Bardzo dobra

książkę kupiłam dla osoby duchownej która jest na misji ale sama jej nie czytałam ale myślę że jest dobra

autor opinii: Danuta Drzewiecka

Warto przeczytać!

Książka napisana prostym , przystępnym językiem. Bardzo interesująca, czyta się ją z ciekawością! Wiele wnosi w nasze życie. Polecam!

autor opinii: Ania

wspaniała książka

Warto polecić tę książkę nie tylko dla osób duchownych, ale również dla osób świeckich dorosłych i młodzieży. Odkrywa przed nami każdy skarb, jaki jest w Bogu i warto go posiadać.

autor opinii: Łukasz Rolek

Dom w Bogu

Książkę "Dom w Bogu" Augustyna Pelanowskiego OSPPE polecam tym, którzy chcą zmienić swoje życie, poszukują miłości, kogoś, kto mógłby im pomóc, ale zapomnieli, że tak blisko jest Ktoś, bez Kogo nic nie mogą zrobić. Na stronach tej książki znajdziesz odpowiedź na Twoje pytania KTO TO TAKI? GDZIE ZNAJDZIESZ DOM PEŁEN MIŁOŚCI.

autor opinii: Ryszard

Dobry wybór

Kupiłam trzy pozycje Ojca Pelanowskiego i jestem zachwycona każdą z nich. Autor w sposób bardzo przystępny przedstawia problemy, myślę większości z nas, związane z naszą wiarą, wynikające z doznanych krzywd lub krzywd zadawanych przez nas innym.
Dzięki tym pozycjom uzmysłowiłam sobie, że jedynie Jezus jest w stanie wszystko poukładać i zmienić w życiu, że moc przebaczenia sobie i innym jest konieczna do wzrastania w Chrystusie. Ojciec Pelanowski pokazuje krok po kroku co trzeba czynić, by żyć pełnią życia.
Nie ma takiego grzechu, którego dobry Bóg nie przebaczyłby. Nie ma takiego bólu, którego nie mógłby ukoić.
Bardzo dobre książki: głębokie i mądre, napisane prostym językiem, poparte licznymi przykładami. W przyszłości kupię wszystkie wydane przez tego autora pozycje.

autor opinii: Joanna Kopacz

DOM W BOGU

ksiązka wspaniała, zamówienie i dostarczenie bez zarzutów.

autor opinii: Iwona Skubida

Warto ...

Warto przeczytać tę książkę. Sprzyja ona refleksji i pozwala głębiej zastanowić się nad życiem ... Autor to ciekawa, wyjątkowa postać. Ale tak na marginesie - wiem że przekraczam granice opinii - polecam Badeniego :) jest śmiesznie, ciekawie i to człowiek który chwycił Pana Boga za duży palec u nogi .... jeszcze tu na ziemi :) :)
pozdrawiam zespół księgarni Tolle ... i czytelników

autor opinii: Irek Zdrojkowski

Odpowiadając na prośbę chciałabym podzielić się przemyśleniami na
temat książki "Dom w Bogu", chociaż jeszcze ją czytam i pewnie będę do
niej wracać jeszcze po przeczytaniu. Otóż książka ta pozwoliła mi
lepiej zrozumieć działanie Pana Boga w moim życiu. Pomimo, że napisana
prostym językiem zawiera głęboką refleksję, nad którą wielokrotnie
musiałam się zatrzymać na dłużej. Historia Tobiasza pokazuje, że
wszystko w naszym życiu jest Łaską. Pięknie wyjaśnione jest
uzdrowienie Marii Magdaleny przez Jezusa. Gorąco polecam tę książkę.

autor opinii: Iwona Ciach

wspaniała pozycja

Kolejna książka O. Pelanowskiego - trafiająca wprost do serca.
Gdy ją czytam - mam wrażenie, że autor zna mnie na wylot i do mnie bezpośrednio kieruje swoje słowa.
Co ciekawe - wydawało mi się, że w historii mojego życia już nic nowego nie odkryję, a jednak...
Książka do przemyśleń, refleksji i dla serca.
Jednocześnie napisana lekkim językiem i z e szczyptą humoru.
Polecam.

autor opinii: Anna Ratajczyk

Książka ta bardzo mi pomogła zrozumieć niektóre moje zachowania. Zmieniłam nastawienie do odbierania różnych reakcji ludzi. Jest bardzo ciekawa i szybko się ją czyta, polecam każdemu kto ma problemy z własną samooceną ale także z oceną innych ludzi.

autor opinii: Monika

warto!!!

Miesiac temu zakupiłam ksiązkę Augustyna Pelanowskiego DOM W BOGU.
Została mi ona polecona.
Jest to cudowna ksiązka, ktora porusza serce. Jest jak deszcz na zeschłą glebe naszego serca.
Augustyn Pelanowski szczery z swoich refleksjach dodaje nadziei i przekonuje poraz kolejny ze w Pismie Sw jest odpowiedz na zycie kazdego z nas.
Jest to fenomenalna ksiazka zarowno dla ludzi u progu budowania swej niezaleznosci od rodzicow poszukiwania swego powołania i miejsca w zyciu jak rowniez sensu zycia. Jednak dla ludzi ktorzy juz odkryli swoje powołanie jest cennym darem, by zatrzymac się reflekscyjnie podchodzic do swego, i w codziennym zabieganiu poprostu się zatrzymac:)!!!

Z całego serca polecam lekturę!Jezeli chcesz odkryć piękno swego zycia tego jak Bog nie zostawia Ciebie...przeczytaj...

autor opinii: M.K.

Książka na pewno warta przeczytania, autor porusza wiele ważnych kwestii,w tym najważniejszą jaką jest nasza relacja z Bogiem. Książka pomogła mi uświadomić sobie kolejny raz, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko inne w życiu będzie na miejscu właściwym. Do słabszych fragmentów zaliczyła bym poruszenie kwestii przebaczenia w rozdziale "żółć na oczy". Osobiście nie lubię czytać, że jeśli w danym momencie wszystkim wszystkiego nie przebaczę, to nie ma sensu bym dalej czytała tę książkę. To często stosowany w książkach chwyt, który mnie zawsze razi. No chyba, że nie zrozumiałam istoty przebaczenia.
Niemniej jednak, warto było tę książkę przeczytać.

autor opinii: Katarzyna

,, Dom w Bogu ''

nie zawiodłam się ani na o. Pelanowskim - jak zwykle to co napisał zapadło głęboko w serce, bo on już po prostu posiada taki dar, ani na księgarni Tolle. Bardzo miło się tu zamawia. I ta zakładka z magnesem , świetna .

autor opinii: Marzena

Polecam

Bardzo dobra książka , dużo odpowiedzi na wewnętrzne rozterki, przeprawa z przeszłością ale niesamowite przesłanie nadziei. Trzeba sie jednak odnieść do Ks.Tobiasza , aby czytać ze zrozumieniem.

autor opinii: Małgorzata

Pokochać Boga i siebie

Bardzo dobra książka mówiąca o człowieku w prawde. Pokazuje jak bardzo możemy sami siebie oszukiwać i zniewalać przez nieprawidlowe myślenie. Pokazuje jak pomóc sobie żeby przestac się bać i zobaczyć złośc która ukryta w podswiadomości wpływa bardzo negatywine na nasze życie. Jest to ksiązka która z pewnościa jest w stanie odmienić coś w naszym życiu. Staje się ono dla nas bardziej zrozumiałe. Pozdrawiam wszystkich i życze wam dużo miłości i miłosierdzia dla siebie na wzajem.:)))

autor opinii: Kamil

Wspaniała książka

Bardzo pomaga odnaleźć siebie i zrozumieć jak błogosławione mogą być kryzysy w naszym życiu. Nic nie dzieje się przypadkowo. Leczy frustracje i wskazuje nam najlepszą drogę.

Dom w Bogu

Książka jest dla mnie ukojeniem, znalezieniem oparcia w Bogu zwłaszcza w trudnych, życiowych sytuacjach. Znajduję w niej wiele odpowiedzi na pytania, na które do tej pory nie znajdywałam odpowiedzi. Uczy jak wydobyć z siebie nagromadzone pokłady lęków, frustracji, jak pokochać siebie w Bogu, jak sobie wybaczać, by w końcu powrócić do dobrych, budujących relacji z ludźmi.

autor opinii: Danuta Turoń

interesująca

"Każdy pisze coś o sobie, nawet jak nie pisze". To jest cytat z tej książki.
"Bo niebo to OTWARTOŚĆ, niebo nie jest tam, gdzie wszyscy się zamykają na siebie" - przy tym zdaniu postawiłam znak zapytania i nie wiem czemu. W trakcie czytania podkreślałam zdania dla mnie istotne. A jest to książka bardzo pobudzająca duchowo, dająca wiele do myślenia, pozwalająca odkrywać w sobie części zakryte.
"Bóg nie tyle słucha naszych słów, co spogląda na to, czego naprawdę nam potrzeba" - zdanie przypominające o wartości modlitwy. I tak można by cytować w nieskończoność zdania , które otwierają nasz umysł i "proszące" o wejście w głąb siebie z korzyścią dla bliźniego. To wszystko Warto ją naprawdę przeczytać.

autor opinii: Joanna Piertołaj

najlepsza opinia

Książka godna polecenia.Ogromnie wartościowa.Otwierająca serce i rozwijająca relacje z innymi a także pokazująca kim jestem przy jednoczesnej niemal całkowitej akceptacji siebie...

autor opinii: Barbara Tarka

pokłon

Dziękuję za tę książkę. Medytacje O. Augustyna mają w sobie Ducha i natchnienie. Dzięki nim przypominam sobie, jak smakuje świeża wiara, niezależna od pośpiechu i nacisku. Dobrze jest wracać do Domu.
Pawle, dziękuję Ci za polecenie i gratuluję misji, którą prowadzisz :-)

autor opinii: Włodzimierz Cieślar

odszukany

Kiedy nam się życie zaplącze, tak iz po ludzku się juz tylko szamocemy, przychodzi moment prawdziwej trwogi, przychodzi moment prawdziwej modlitwy. Ojciec Pelanowski na kanwie losó Tobiasza starszego i młodzsego odsłania nam drogi, którymi Bóg do nas przemawia. Jeśli Bóg pozwala, żeby sie wszystko zamotało, to po to, zeby nas wyprowadzic ku prawdziwej wolności - często posyła swojego Anioła, który nas przeprowadza przez najtrudniejsze....

autor opinii: Jerzy Tomczuk

rewelacyjna

"Dom w Bogu' to wspaniała lektura, do której z pewnością będę wracać, ponieważ nie wystarczy jej przeczytać jeden raz. Jest w niej tyle istotnych informacji, wskazówek, że za każdym razem można coś nowego odkryć dla siebie. Pisana prostym językiem w zadziwiający sposób przedstawia historię każdego z nas.

autor opinii: Alicja Gajewska

bdb

polecam .. ciekawa interpretacja ..

autor opinii: Leszek Kołacz

:)

Serdecznie polecam. Warto przeczytać tę książkę, gdyż moim zdaniem jest napisana językiem zrozumiałym i zawiera wiele cennych przemyśleń dotyczących m. in. modlitwy, powołania czy relacji Bóg - człowiek na poziomie serca. Gorąco polecam:)

autor opinii: Beata Zambrowicz

Polecam

Bardzo przydatna pozycja dla wszystkich szukających i wątpiących.:Dom w Bogu" ukazuje drogę wyjścia z "pustyni": duchowej poprzez życie Tobiasza.

autor opinii: Teresa

Bogu dzięki za tę książkę.

I Ojcu Augustynowi dzięki za tę książkę. Cieszę się, że ją przeczytałam. Wiem już tearz na pewno, ze Ojciec Augustyn dla mnie jest posłanym przez Boga aniołem ubranym w ziemskie szaty ("Anioł to ktoś, kto pomaga przyjrzeć się mnie, temu, co najgorsze we mnie, w najpiękniejszy sposób"). Dzięki Ci, Panie, za niego.

autor opinii: Ania

POLECAM

Ksiązka w sposób bardzo klarowny pokazuje wędrówkę Tobiasza. Cenna pozycja dla wszystkich szukających aniołów na drodze i tych, którzy pragną odnaleźć swoje prawdziwe oblicze

autor opinii: s. Anna

super

bardzo polecam tą książkę tym którzy są w kryzysie . którzy nie widzą swojego powołania. według mnie jest to najlepsza książka O. Pelanowskiego

autor opinii: rafał janda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paganini
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389049193
ISBN: 978-83-89049-19-3
ID: 359989

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Dom w Bogu Dom w Bogu
30.83 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...