BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wywoływanie duchów

Ocena:
(1 opinii)

Wokół stolika (najczęściej okrągłego, by "przepływ energii był korzystny dla całego procesu") gromadzą się zainteresowani. Pośród nich musi być osoba ze zdolnościami mediumicznymi (bowiem tylko ona ma możliwość "kontaktu" i jego interpretacji). Na nowo modne stają się seanse spirytystyczne i już nie przy wirujących stolikach, lecz przy użyciu komputerów, magnetofonów, telefonów i telewizji. W USA powstał tzw. Ruch Nadziei, który opłakującym swoich bliskich zmarłych umożliwia kontaktowanie się z nimi za pomocą różnych mediów. W Brazylii ruch spirytystyczny, zorganizowany w tzw. Brazylijskiej Federacji Spirytystycznej, liczy do 30 mln osób.

Czym jest wywoływanie duchów? Czy kontakt z ludźmi, którzy przekroczyli próg śmierci, jest możliwy? Do czego może prowadzić udział w seansach spirytystycznych? Wywoływanie duchów – zabawa, zaspokojenie ciekawości czy igranie z ogniem?

Na te i wiele innych pytań dotyczących spirytyzmu stara się odpowiedzieć w niniejszej książce ksiądz Andrzej Zwoliński, autor wielu książek dotykających problematyki zagrożeń duchowych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

ks. Andrzej Zwoliński "Wywoływanie Duchów"

Książkę uważam za bardzo ciekawą, polecam ją bardzo serdecznie!

autor opinii: Krzysztof Zawadzki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 194
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2008
ISBN: 978-83-89862-91-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Wywoływanie duchów
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...