BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zbyt zajęci, by się nie modlić

autor: Bill Hybels
Ocena:
(16 opinii)

Większość z nas ma trudności ze znalezieniem czasu i chęci na modlitwę. Szkoła, praca, sąsiedzi, przyjaciele, rozrywka i hobby. Wydaje się, że modlitwy nie uda się już umieścić w napiętym programie dnia.

Ten świetny przewodnik pomoże Ci otworzyć oczy na to:

  • jak masz znaleźć Twój własny, pasujący tylko do Ciebie, sposób na modlitwę,
  • gdzie możesz się modlić,
  • dlaczego Bóg nie spełnia niektórych Twoich próśb,
  • jak zwolnić tempo dzięki modlitwie.

Jako duszpasterz Bill Hybels poznał setki ludzi, którzy prowadzą taki tryb życia. Jednak odkrył również, że modlitwa nie jest czymś, co pojawi się w naszym życiu bez naszego świadomego starania. Pomysły zawarte w tej praktycznej książce mogą nam pomóc nauczyć się, jak zwolnić tempo życia i być bliżej Boga.

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

moja opinia

budujące i dające nadzieję w moim zakręconym życiu, czasem aż nie do wiary żeby mieć taką wiarę jak autor to

autor opinii: T. Oczachowski

Zbyt zajęci, by się nie modlić

Bardzo dobra książka, na pewno sięgnę po inne pozycje książkowe tego autora, polecam.

autor opinii: Izabela, Wrocław

wszystko idealnie i okropnie miło, nie mam zastrzeżeń

autor opinii: antoni cichowski

x

Nie polecam

autor opinii: Marek Szendera

Moja ocena: 3/5

Chyba jednak nie pasują mi amerykańskie książki. Dobrze się je czyta, ale jest w nich jakaś taka "płaskośc". Tak też było z tą pozycją: kilka dobrych pomysłów, szczerość w opisywaniu trudności i ... niedosyt. Czegoś zabrakło: głębi? odniesień do naszej kultury? Nie wiem.

autor opinii: TS

Pomogła mi

Podobała mi się ta książka, szybko się czyta, jest praktyczna i na temat. Ale najważniejsze jest to, że wiele lat temu porzuciłam modlitwę osobistą, później chciałam zacząć się modlić, ale już nie potrafiłam i tak kilka lat spędziłam na bezowocnych próbach, a wskazówki z tej książki nakierowały mnie na własciwą drogę. zostasowałam w życiu porady autora. dzięki tej książcę ZNÓW SIĘ MODLĘ modlitwą osobistą i tak bardzo się z tego cieszę.

autor opinii: Halina

Książka ta jest pomocnym drogowskazem na ścieżkach naszej modlitwy. Jeśli masz wątpliwości, pytania bądź chcesz, aby Twoja modlitwa była płynąca z głębi serca - koniecznie przeczytaj.

autor opinii: Małgorzata Wysokińska

Rewelacja

Jestem pod wrażeniem tej książki. Czytam ja w każdej wolnej chwili, nawet te same rozdziały, ponieważ dają mi niezwykłą pomoc w moim osobistym rozwoju.Służą temu na końcu pytania dotyczące konkretnych rozdziałów.Jest możliwość z weryfikowania swoich postaw, zachowań i podjąć próbę zmiany w swoim życiu.Książka jest napisana nadzwyczaj prostym językiem, oparta na konkretnych przykładach gdzie można się w nich odnależć.A przy tym język jest tak delikatny, subtelny i nie odbiega od rzeczywistości naszej.Książka jest lekka więc mogę ją swobodnie nosić w torebce np. w czasie podróży, jest to dobry czas na przemyślenia z tej książki.Polecam ją szczerze wszystkim, którzy chcą autentycznie być chrześcijaninem. Jeszcze dodam że treść tej książki pomaga rozwiązywać różne moje dylematy odnośnie wiary jak i mojego życia.

autor opinii: Teresa Ciepielowska

Najlepsza książka o modlitwie

Do książki "Zbyt zajęci.." sięgnęłam z rezerwą (czyżby jeszcze jedna książka o modlitwie, która wniesie niewiele lub nic? mimo wątpliwości chciałam spróbować). Ale rezerwa szybko zmieniła się w zaciekawienie. Książka podbiła moje serce i zmieniła mój sposób modlitwy. Polecam ją wszystkim, którzy mają z modlitwą jakikolwiek problem. Książka rozjaśnia wiele modlitewnych wątpliwości, jest napisana językiem bardzo przystępnym, choć mówi o sprawach największej wagi. Jeśli nie wiesz czy i jak się modlić, masz problem ze skupieniem na modlitwie, Twoje modlitwy pozostają niewysłuchane...sięgnij po nią koniecznie. Polecam z całego serca.

autor opinii: Anna Bryłka

Niesamowita

W zupełnie inny sposób mówi o tym jak sie modlić. Modlitwa nabiera zupełnie innego wymiaru, znaczenia , sensu, aż chce sie modlić . Nie można sie od niej oderwać . Ale dobrze jest wracać po raz kolejny do poszczególnych rozdziałów . Polecam każdemu, kto chciałby nawiązać bliższą więź z Bogiem.

autor opinii: Bogumila Gut

Warto przeczytać

Polecam gorąco tę książkę. To przewodnik przez duże P.

autor opinii: Jacek Kwaśny

gleboka

Warto zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć swojej relacji z Panem Bogiem.Polecam

autor opinii: Katarzyna Kowalczyk

Prosta i mądra!

Książkę przeczytałam bardzo szybko (faktycznie idealna dla ludzi zapracowanych!). Zaskoczyła mnie swoją prostą mądrością. Wbiła mi też kilka ćwieków i zbieram się, żeby za radą autora zacząć modlić się na nowo.

autor opinii: Ruda

Książka dla ludzi "bardzo zajętych"

To z pewnością książka dla mnie...pracuję, studiuję, spędzam czas z Rodziną... Czytam fragmentami, bo ciągle brak mi czasu, ale zawsze coś z niej wynoszę, coś zapamiętam... Zawiera wiele cennych porad dotyczących modlitwy, choć czasami autor przynudza lub się powtarza...być może powtórzenia są celowe, aby pewne rzeczy rzeczywiście w nas pozostały...Polecam.

autor opinii: Danuta Lubońska

Rewelacyjna książka!

książka bardzo wciągająca, otwierająca oczy i serce na Boga

autor opinii: Michał Litwiński

trafiony prezent:) przyjaciel bardzo sie ucieszyl i jest zadowolony z ksiazki. kazde zapisane w niej slowo jest uczta dla duszy, ktorych nie wypada pospiesznie wchlaniac a wrecz wymaga medytacji, rozwazan, przemyslen:) pozdrawiam i polecam

autor opinii: GD

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-60040-97-3

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Zbyt zajęci, by się nie modlić Zbyt zajęci, by się nie modlić
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...