BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Żyć z pragnieniem niespełnionym. Korespondencja z nastolatkami

Ocena:
(1 opinii)

Czy możliwe jest życie pełnią życia mimo wielu niespełnionych marzeń? – Jak poradzić sobie z cierpieniem w miłości? – Czy warto czekać na swoją wielką miłość, czy lepiej samemu szukać jej w coraz to nowych związkach? – Czy seks pomaga miłości? – Kiedy zaczynać współżycie seksualne? – Czy Jezus ma coś przeciwko chodzeniu z chłopakiem, jeżeli ma się trzynaście lat? – na te i wiele innych pytań odpowiada Walter Trobisch, znany niemiecki pastor i pisarz protestancki.

Niniejsza książka jak i wiele innych jego autorstwa, jest bezpośrednim zapisem autentycznej korespondencji z młodzieżą. Autor nie obawia się poruszania tematów wstydliwych jak na przykład onanizm czy skłonności homoseksualne zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

Książka ta w zadziwiający sposób łączy dwa różne pokolenia – jest to poradnik dla młodzieży, a zarazem niemal podręcznik dla rodziców, pozwalający im zobaczyć samych siebie z punktu widzenia młodzieży.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dla wychowawców

Kupiłam te książkę z myślą o Młodych. Czytałam z nimi niektóre fragmenty, a potem uwolniłam ksiażkę w szkolnej bibliotece- cały czas jest w czytaniu. Pomocna dla Młodych i ich wychowawców - rodziców i nauczycieli, serdecznie polecam

autor opinii: Małgorzata Szmania

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: POMOC - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 1995
ISBN: 83-9030-215-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Żyć z pragnieniem niespełnionym. Korespondencja z nastolatkami
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...