TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Alan Loy McGinnis

(ur. 1933 w Friendswood, w Teksasie, zm. 2005 w Glendale w Kalifornii), amerykański pastor, chrześcijański psychoterapeuta, publicysta i autor książek, założyciel i dyrektor centrum psychologicznego Valley Counseling Center w Glendale, w Kalifornii.

Prowadził terapie dla rodzin, współpracował jako psycholog i doradca z wieloma prywatnymi firmami oraz radiem i telewizją. Jest autorem książek, które polskiemu czytelnikowi znane są pod takimi tytułami, jak: ”Sztuka motywacji” (Bringing Out the Best in People, 1985), “Sztuka miłości” (The Romance Factor), “Sztuka przyjaźni” (The Friendship Factor, 1979), “Sztuka życia” (The Balanced Life), “Sztuka pewności siebie” (Confidence. Self-help book, 1987).

Jego książki odniosły duży sukces wydawniczy. Zostały sprzedane w ponad 3 mln egzemplarzy oraz przetłumaczone na inne języki. Cechuje je prosty i jasny styl. Autor w przejrzysty sposób wskazuje i wyjaśnia zasady zdrowego i satysfakcjonującego życia, m.in. jak wydobyć z siebie i innych niewidoczny potencjał czy jak pogodzić swoje życie zawodowe z rodzinnym.

Zobacz książki, których autorem jest Alan Loy McGinnis