TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka życia

Ocena:
(3 opinii)

Fascynująca, przekonująco i dynamicznie napisana książka burzy stereotypy, które tkwią w nas głęboko i są źródłem nieustannej frustracji. Co robić, gdy lubimy poświęcać czas swojej pracy, a jednocześnie pragniemy troszczyć się o rodzinę? Czy wspinanie się po szczeblach zawodowej kariery musi nieuchronnie łączyć się z zaniedbywaniem bliskich nam osób? Czy te dwie, tak ważne dla nas sfery, muszą się rozwijać tylko na zasadzie negatywnej zależności — jedna kosztem drugiej?

Możliwe, a wręcz nieodzowne jest godzenie wielu rodzajów naszej aktywności życiowej. Ta znakomita książka, autora światowego bestsellera Sztuka przyjaźni, ukazuje jak krótkotrwała może być kariera pracoholików, którzy nie mają oparcia w rodzinie lub grupie zaufanych przyjaciół, oraz jak często ludźmi prawdziwego sukcesu zostają szczęśliwi małżonkowie i rodzice, poświęcający czas rodzinie (gdyż właśnie najbliżsi najsilniej motywują ich do twórczej pracy).

Autor podaje mnóstwo praktycznych i bardzo istotnych rad, dzięki którym można pracować efektywniej, lepiej wykorzystywać swoje możliwości, żyć pełniej i uniknąć tragedii porażki.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo ciekawa

Sięgnęłam po książkę tego autora po przeczytaniu "Potęgi optymizmu". Terapeuta rodzinny mający własne doświadczenia życiowe i zawodowe oraz analizujący życie innych osób zarówno sławnych jak i zwykłych ludzi, w tym tych którzy osiągnęli sukces, wyciąga trafne spostrzeżenia co do umiejętności radzenia sobie w życiu z różnymi przeciwnościami. Pokazuje nam jak osiągnąć realizację planów w życiu zawodowym oraz szczęści osobiste. Autor nie unika tematu cierpienia i śmierci. Wskazuje, że najważniejsze jest podjęcie rozwiązania problemu i twórcze podejście do trudnych sytuacji.Książka pomaga w własnym rozwoju osobistym. Z książki bije ciepło, optymizm i miłość.

autor opinii: Małgosia Płotczyk

opinia o książce i wysyłce

Jestem bardzo zadowolony. Książka została dostarczona szybko i jej stan wskazywał na to, że jest nowa i nie używana. Załączona mała notatka z życzeniami miłej lektury, była bardzo miłym dodatkiem. Moja ocena to A +

autor opinii: Tomasz Bogusz

Bardzo mądra książka.

Polecam wszystkim tą bardzo mądrą książkę. Autorem książki jest amerykański terapeuta rodzinny, który na przykładach z życia pokazuje jak budować harmonię między życiem rodzinnym a pracą zawodową. "Sztuka życia " to naprawdę wartościowa książka, która ukazuje co jest w życiu najważniejsze i jak to osiągnąć.

autor opinii: Kasia T.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Alan Loy McGinnis
Rok wydania: 1998
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371461293
ISBN: 83-7146-129-1
ID: 19570

Zobacz również

Sztuka życia
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...