TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Henry Cloud

psycholog kliniczny, szkoleniowiec, mówca, autor książek i poradników psychologicznych.

Ukończył Southern Methodist University z wyróżneniem. Obronił doktorat z dziedziny psychologii klinicznej na Uniwersytecie Biola, po czym odbył staż w Los Angeles County Department of Mental Health. Specjalizuje się w poradnictwie prywatnym i biznesowym. Prowadzi szkolenia dla firm w zakresie przywództwa i rozwoju osobistego. Jego styl bycia, poczucie humoru i umiejętność odwoływania się do sytuacji “chwili obecnej” sprawiają, że osiąga ogromny sukces w psychologii, duchowości i biznesie.

Najbardziej znany jest jako współautor bestsellera "Sztuka mówienia NIE" (1997). Oprócz tego napisał ponad dwadzieścia innych książek, które sprzedały się w milionowych nakładach. Często gości w mediach telewizyjnych i radiowych. Współtworzy program radiowy "New Life Live", który nadawany jest w ponad 180 stacjach. Jego prace publikowane były w magazynach "The New York Times", "The Wall St. Journal", "The Boston Globe", "The Los Angeles Times" i w wielu innych.

Jego filantropijne zainteresowania krążą wokół problemu bezdomności. Mieszka w Los Angeles razem z żoną Tori i dwiema córkami.

Zobacz książki, których autorem jest Henry Cloud