TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Granice w randkowaniu

Zasady randkowania dla każdego, kto chce znaleźć miłość swojego życia.

Nie da się ukryć - szukanie drugiej połówki bywa czasami trudne i pełne rozczarowań... Być może w Twojej głowie pojawiają się pułapki podobne do tych: “Na pewno jest coś ze mną nie tak!”, “Już nigdy nikogo nie spotkam!”.

Czy to możliwe, żeby randkowanie było pięknym i radosnym okresem w życiu? Jak znaleźć tego jedynego lub tę jedyną i samemu się nie zgubić?

Dr Henry Cloud i dr John Townsend, znani psychologowie i autorzy kilku bestsellerów w Klubie Książki Tolle.pl, odkrywają zasadę randkowania, która okazuje się niezawodna: żeby powiedzieć komuś “TAK”, trzeba czasami powiedzieć “NIE”.

Co to zmienia?

Odpowiednie granice to bardzo ważne narzędzie: definiują nas; pokazują, kim jesteśmy, a kim nie jesteśmy; z czym się zgadzamy, a z czym się nie zgadzamy; co prawdziwie kochamy, a czego nie lubimy. Granice również nas chronią, gdyż uświadamiają innym, co możemy tolerować, a czego nie.

Dzięki radom zawartym w tej książce przede wszystkim uporządkujesz swoje wnętrze i nauczysz się dokonywać dobrych wyborów. Dowiesz się m.in.

  • z kim powinniśmy się spotykać?
  • po czym poznać, że to dobry kandydat/kandydatka na męża/żonę?
  • skąd wiedzieć, czy to jeszcze przyjaźń czy już coś więcej?
  • kiedy bezpiecznie stwierdzić, że ten związek nie ma dalej sensu?
  • jak nie powtarzać błędów z przeszłości?

To bardzo mądra pozycja, która pomoże osobom wolnym właściwie pokierować swym życiem uczuciowym. Dzięki radom zawartym w tej książce ochronisz swoje serce i unikniesz niepotrzebnego cierpienia, a z drugiej strony - otworzysz się na odpowiednich ludzi, z którymi będziesz mógł zbudować piękną relację.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Henry Cloud, John Townsend
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 336
Wymiar [mm]: 195x125
EAN: 9788378291978
ISBN: 9788378291978
ID: 344328

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Granice w randkowaniu Granice w randkowaniu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...