TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

144 zadania dla Polaków. Przesłanie polskiego Papieża do rodaków. Do codziennej osobistej pracy nad sobą

Tak mamy żyć! Z olbrzymi nadziejami oddajemy w ręce Polaków niniejszy wybór. Jego klucz jest prosty. Wczytując się we wszystkie homilie, przemówienia i wystąpienia Jana Pawła II, które wygłosił podczas wszystkich pielgrzymek do Polski, wybieraliśmy te fragmenty, które są odpowiedzią na pytania: Czego od nas chciał? Czego żądał? O co nas prosił? O co apelował? Powstał w ten sposób swoisty duchowy testament, program zadań Jana Pawła II dla Polaków. Nie wystarczy go przeczytać. Trzeba te zadania wypełnić!

Ta książka ma wyjątkowy i nietypowy zarazem charakter, podzieliliśmy ją na ponad sto części, które jednocześnie są zadaniami do wypełnienia. Apelujemy, by nie czytać jej w całości, lecz fragmentami. Jeden dziennie, może nawet jeden na tydzień i powracać do niego co dzień. Najważniejsze, by otworzyć serce na przesłanie w nim zawarte, dać pozytywną odpowiedź, przyjąć jako swoje, odrobić lekcję, wypełnić zadanie...

Papież zostawił nam absolutnie uniwersalny i ponadczasowy Program (przez duże "P"). To autentyczny duchowy testament dla nas. Piłeczka jest po naszej stronie. Czy przyjmiemy spadek, którym Jan Paweł II w owym testamencie nas obdarowuje, czy też go odrzucimy?

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Jan Paweł II
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788375692006
ISBN: 978-83-7569-200-6
ID: 183145

Zobacz również

144 zadania dla Polaków. Przesłanie polskiego Papieża do rodaków. Do codziennej osobistej pracy nad sobą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...