TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 Nawyków skutecznego działania

"7 nawyków skutecznego działania", którego autorem jest Stephen Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych.

Autor w sposób prosty i klarowny, podpierając się wieloma przykładami, ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu, w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.

Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.

Dr Stephen R. Covey - autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn "Time" umieścił Covey`a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową - Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Czyta: Ireneusz Załóg.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: aleksandria
Autor: Stephen R. Covey
Rok wydania: 2014
EAN: 9788360313954
ID: 308149

Zobacz również

7 Nawyków skutecznego działania
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...