TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 nawyków skutecznego działania

Ocena:
(21 opinii)

7 nawyków skutecznego działania to podręcznik życia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

Działanie

Książkę uważam za wartościową, jeśli po jej przeczytaniu jestem wystarczająco pouczony i zmotywowany, aby wprowadzić przynajmniej jedno konkretne działanie, które zmieni moje życie na lepsze. Ta książka to 7 wielkich działań, które ustawiają młodego człowieka na odpowiednie tory na resztę jego rodzinnego i zawodowego życia. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś tej książki , to zrób to czym prędzej!

autor opinii: Michał

Plecam

Książka godna polecenia. Przedstawia w sposób interesujący, zrozumialy i praktyczny zagadnienia dotyczące samorozwoju, skutecznego działania.pomaga wyrobić 7 nawyków które pozwalają na właściwe spojrzenie na świat, poprzez właściwe paradygmaty, które pomagają lepiej podejmować decyzje

autor opinii: Iza Demska

Naprawdę warto:)

Bardzo polecam tę książkę, można w niej znaleźć wiele cennych wskazówek, potrzebnych w życiu codziennym. Myślę, że jest to jedna z niewielu książek, które tak konkretnie opisują dane sytuacje i odnoszą się do nich w teorii, ale także w praktyce.

autor opinii: Agnieszka

Warto przeczytać

Książka bardzo interesująca zwłaszcza gdy chce się coś zmienić w swoim życiu i świadomie kreować swoją przyszłość , pytania stawiane przez autora zmuszają by zastanowić się czy codzienne wybory których dokonujemy są właściwe i rzeczywiście doprowadzą nas tam gdzie chcemy dotrzeć . Pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i innych. Polecam

autor opinii: Sylwia Rzaniak

Świetna!

Ktokolwiek miał kiedyś awersję do poradników dot. samorozwoju, powinien sięgnąć po ten poradnik. Ćwiczenia mogą denerwować, ale nie ma ich wiele. Za to treść jest świetna. Wszystko jest bardzo logiczne i spójne. Przy tym autor nie boi się mówić o Bogu. Niekiedy w przypadku poradników (dot. głównie umiejętności miękkich) miałam wrażenie, że choć słowa wydają się ważne, to czegoś tym książkom brakuje. Jawią się mimo wszystko jako takie, za którymi stoi pustka. Trochę wyjaśnia tę sprawę także to, o czym pisze we wstępie Covey omawiając odchodzenie od etyki charakteru w stronę etyki osobowości. Skupianiu się nie na tym co wewnątrz, ale na tym co zewnętrzne. Ta książka jest bogata w wiele głębokich treści. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że może być impulsem do zmiany życia. Niby autor nie przekazuje tu jakichś głęboko skrywanych sekretów, niektórym może się nawet wydawać, że "e, właściwie, to oni już wszystko to wiedzieli wcześniej"... ale nawet jeśli tak było, to trzeba sobie uświadomić, że wiedzieć, a stosować, to dwie różne kwestie!

autor opinii: Małgorzata

Istna rewelacja

Super książka, każdy kto jest zainteresowany rozwojem osobistym powinien mieć tą książkę ale samo przeczytanie niewiele daje, trzeba z niej korzystac implementując w życie przedstawioną tam wiedzę, a wtedy osiągniemy niebywałe sukcesy. Polecam ją każdej osobie i to całym sercem. Czytajcie i stosujcie w życiu a wtedy wiele się zmieni na lepsze.

autor opinii: Roman Wollny

Można przy niej zstanowić się nad sobą

Zaczęłam od 1 dnia nowego roku.Niektóre myśli jeszcze mnie przerastają.
Książka daje dużo do myślenia ,działa oczyszczająco.Ale to proces.
Za rok będę mądrzejsza i może będę potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania.Będę chciała w następnym roku przeżyć to jeszcze raz.

autor opinii: Dorota Pogorzelska

'7 nawyków skutecznego działania"

Rewelacja !

Jestem zauroczona tą książką. Całkowicie odpowiada moim oczekiwaniom, a wręcz wykracza poza nie. Jest nie tylko doskonałym poradnikiem , ale zaspokaja duchowe potrzeby czytelnika. Obnaża nasze wady charakteru i niedoskonałości ale nas nie obraża. Pomaga wniknąć wgłąb siebie , zrozumieć swoje powołanie i dodaje pewności , że każdy z nas ma ogromne możliwości, tylko nie zawsze potrafimy je odczytać.

autor opinii: Grażyna Serafin

dobra ksiazka

autor podaje jak mozna zyć w zgodzie z samym soba, natura i Bogiem

autor opinii: Tomasz

Jedna z lepszych książek o rozwoju osobistym, bo podane są realne sposoby na poprawę we wszystkich dziedzinach życia. Co ważne, nie ma tam oszustwa typu-ze zmiany pojawia się natychmiastowo, ale jest zachęta do pracy nad sobą oraz danie sobie na wszystko czasu tyle, ile każdemu indywidualnie osobie potrzeba. Wg mnie książka przeznaczona dla osób dość dojrzałych i konsekwentnych.Polecam, dobra pozycja na naukę "budowania siebie" na długą dobra perspektywę.

autor opinii: Lucyna

serdecznie polecam

Książka bardzo dobra, pomaga wrócić do rzetelnych zasad. Zdecydowanie polecam, warto przeczytać.

autor opinii: PG

rewelacja

bardzo goraco polecam ksiazke, przy wdrozeniu tego co w ksiazce jest napisane, rzeczywiscie zycie staje sie efektywniejsze

autor opinii: Domingo

bardzo pomocna przy rozwiązywaniu życiowych problemów

autor opinii: Irena J.

Wspaniała książka.

Książka jest rewelacyjna. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i jak łatwo zacząć zmieniać swoje życie już od zaraz. Po pierwszym tygodniu czytania już widzę zmianę u siebie. Spodobało mi się, że już na początku autor rozprawia się ze wszystkimi nowoczesnymi teoriami i metodami osiągania sukcesu, pozytywnym myśleniem, itd,itp.

autor opinii: Łukasz L

Perełka

Książka jest rewelacyjna:) Konkretna, zmieniająca podejście do życia.

autor opinii: Michał Guzek

i've read that book but in english version and her true english title is "7 habits of highly evective people". this book is really good and gives people lots of strange and faith...everyone needs to read it, especially people who think about openning own business.

Niesamowita!!!

Bardzo gorącą polecam! Dzięki tej książce można odzyskać spokój wewnętrzny i zacząć myśleć pozytywnie.

Jedna z lepszych książek jakie czytałem

Świetna książka, bardzo dobrze się czyta.Autor wskazuje na potrzebę uporządkowania przede wszystkim swojego wewnętrznego życia. Później możemy mieć wpływ na świat zewnętrzny. Autor porusza głębokie sfery naszego życia poruszając też sprawy wiary w Boga co jest istotna częścią naszego życia. Polecam te książkę.

autor opinii: Andrzej

...książka warta mojego czasu

Książka "7 nawyków skutecznego działania" jest naprawdę świetna i co najważniejsze wartościowa - w przeciwieństwie do wielu publikacji psychologicznych dzięki niej mogę stopniowo uczyć się właściwego i zgodnego z moim systemem wartości spojrzenia na siebie oraz codzienną rzeczywistość. Zadziwiające jest to, że słowa tej książki niejednokrotne powtarzane zakorzeniły się w moim umyśle i sercu - mam nadzieję pracować skutecznie nad sobą w obliczu niezmiennych zasad współzależności, zwłaszcza międzyludzkiej...i chociaż to trudne...dzięki tej książce wiem, że każdy ma szansę...

Polecam wszystkim moim znajomym:-)

autor opinii: Anna Ciesielska

Świetna książka

Książka Coveya nie jest typowym, przeciętnym poradnikiem. Autor bowiem idzie o wiele głębiej, pokazuje wiele spraw mądrym okiem. Zachęcam każdego do jej lektury, masz na to wpływ, więc warto!

autor opinii: Justyna

Absolutny numer jeden plus wśród poradników

Ta książka to absolutny numer jeden wśród wszelkich poradników, jakie w życiu czytałem. To nie jest kolejny mdławy poradnik, który zachęca do powtarzania sobie w kółko, jakim to się jest wspaniałym. To konkretne zasady życiowe - i naprawdę działa.

autor opinii: PiK

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rebis
Autor: Stephen R. Covey
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788373018778
ISBN: 9788373018778
ID: 16625

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 nawyków skutecznego działania 7 nawyków skutecznego działania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...