TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Agenda liturgiczna Maryi Niepokalanej 2014. Tom I

Ocena:
(2 opinii)

Agenda liturgiczna Maryi Niepokalanej to Twoja codzienna lektura i systematyczna medytacja nad Słowem Bożym. To również kolejna porcja ciekawych komentarzy biblijno-pastoralnych i lectionarium, które poprowadzi Cię przez kolejne dni roku.

Agenda to bardzo dobry wybór, znakomity prezent dla bliskich Ci osób, podręcznik dla wspólnot parafialnych i ważny element codziennej, duchowej formacji.

Posiada wszystkie czytania liturgiczne na każdy dzień, oracje mszalne, wprowadzenia do Mszy św. i czytań na niedziele i uroczystości, a także hagiografie świętych i błogosławionych oraz sług Bożych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

doskonałe komentarze

Agenda jest świetną propozycją dla tych, którzy nie maja możliwości codziennego uczestnictwa w Eucharystii a mają pragnienie wsłuchania się w Słowo Boże. Doskonałe komentarze dają wiele do myślenia. Wcześniej korzystaliśmy z malutkich Ewangeliarzy, ale zaczęliśmy poszukiwania innej formy głównie ze względu na komentarze, które w Ewangeliarzach nie do końca nam odpowiadały, nie poruszały nas do głębi, nie sprawiały, ze przez cały dzień dźwięczały nam w uszach Słowa... Takie właśnie komentarze do Pisma Świętego odnaleźliśmy w Agendzie. Dodatkowo jest wiele merytorycznej wiedzy i informacji o np. patronach danego dnia. Polecamy!

autor opinii: Marzenka i Tomek

Wspaniała , zalecana, ale...

To wspaniałe przygotowanie do Eucharystii. Polecam każdemu do czytania i rozważania Słowa Bozego przed pójściem na Spotkanie z Bogiem i czynnie uczestniczyć we Mszy Świetej. Zaletą są proste a zarazem głębokie duchowo komentarze do Ewangelii.
Jedyny mankament dla mnie, to mała i mało wyrazista czcionka, co sprawia mi trudności w czytaniu, bo mam już swoje lata i wzrok nie ten.

autor opinii: Ryszard Owczarski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W misji
Autor:
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 656
EAN: 9788385566496
ISBN: 978-83-85566-49-6
ID: 445239

Zobacz również

Agenda liturgiczna Maryi Niepokalanej 2014. Tom I
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...