TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Akwarium

Ocena:
(1 opinii)

Ta książka jako pierwsza odkryła sekrety najbardziej tajnego wywiadu na świecie – Głównego Zarządu Wywiadowczego, czyli GRU. Przełożona na 27 języków, doczekała się już ponad 70 wydań.

Antoni Krauze zrealizował na jej podstawie film kinowy i serial telewizyjny, w których główne role zagrali Jurij Smolskij i Janusz Gajos.

Wiktor Suworow odtwarza swoje losy w bezwzględnym, paranoicznym świecie sowieckich służb wywiadowczych. Jako wyróżniający się dowódca kompanii czołgów został zwerbowany do wywiadu wojskowego przez podpułkownika Krawcowa, związanego z wpływową grupą nacisku w ZSRR.

Po zrobieniu błyskotliwej kariery w Specnazie trafił do elitarnego GRU. Odbył mordercze szkolenie szpiegowskie i stał się agentem operacyjnym w Europie Zachodniej.

Temat bezgranicznego cynizmu i bestialstwa wyłania się w naturalny sposób z tej znakomicie napisanej książki, która niewątpliwie zachwyci wszystkich miłośników opowieści przygodowych i szpiegowskich.

The New York Times

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

I wszystko jasne!

Książki Suworowa, bez wyjątku, otwierają nam szeroko oczy na całą machinę komunistycznej władzy i wywiadu tegoż systemu. Autor, który sam przeszedł tę drogę, po uzyskaniu azylu na Zachodzie obnaża cały zbrodniczy system od Lenina przez II wojnę do... czasów współczesnych.

autor opinii: Maria KM

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rebis
Autor: Wiktor Suworow
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 336
Wymiar [mm]: 128x197
EAN: 9788375100112
ISBN: 9788375100112
ID: 53576

Zobacz również

Akwarium
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...