TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ale o co chodzi?

Ocena:
(3 opinii)

Budzik sumienia w formacie mp3. Uwaga! Zmusza do działania...

Gdyby ktoś na ulicy nagle zadał Ci pytanie: "Na co czekasz?" - Co byś mu odpowiedział?

Czy czekasz na sukces? Na miłość swojego życia? Na dziecko? A może czekasz tylko na najbliższy autobus? Faktem jest, że wszyscy na coś czekamy. Czujemy się zniecierpliwieni, gdy to coś lub ten ktoś nie nadchodzi. Czy czujesz to samo, myśląc o Bogu? Czy niecierpliwie czekasz na Jego przyjście?

Adwent to wspomnienie długiego oczekiwania na Mesjasza. Dziś staje się ono na nowo aktualne. Przyjście Jezusa Chrystusa to nie tylko fakt sprzed wieków, ale rzeczywistość nam obiecana. Więc... naucz się czekać aktywnie.

Możesz tego dokonać dzięki poradnikowi duchowemu "Ale o co chodzi?". Poznasz historie 25 bohaterów biblijnych, którzy potrafili wartościowo wykorzystać ten czas oczekiwania. Autorem tekstów jest ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski z Opus Dei. Jego inny audiobook pt. Fitness duchowy niemal natychmiast stał się bestsellerem w Klubie Książki Tolle.pl!

Słuchając "Ale o co chodzi?" dowiesz się m.in.:

  • co to znaczy "żyć twarzą do Boga"?
  • co tak naprawdę znaczy nawrócić się?
  • co jest Twoim złotym cielcem?
  • co jest najlepszym lekarstwem na grzechy?
  • oraz poznasz 12 przykazań dobrego chrześcijanina...

Ten audiobook może stać się Twoim najcenniejszym budzikiem i zmotywować Cię do działania! Może obudzić zarówno Twoje serce, jak i sumienie w codziennej walce o życie. A do tego sprawi, że zupełnie inaczej niż dotychczas przeżyjesz swój Adwent...

...Więc, Drogi Klubowiczu, zamiast stać w miejscu, idź naprzód... i naucz się aktywnie czekać razem z audiobookiem "Ale o co chodzi?".

Audiobook pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Moi przewodnicy-nie tylko w Adwencie.

Znakomita pozycja, którą można słuchać i utożsamiać się z postaciami biblijnymi,szukać odpowiedzi na swoje dylematy życiowe i problemy z wiarą.Postacie biblijne stają nam się bliższe i bardziej współczesne prowokują do działania,do zastanowienia się nad swoim postępowaniem i mobilizują do zmiany na lepsze.Szczerze polecam!

autor opinii: Teresa Ciepielowska

Spodziewałem się czego innego

Styl ks. Stefana Moszoro-Dąbrowskiego znam z pogadanek jakie prowadzi w Warszawie i czegoś takiego spodziewałem się na płycie. Tymczasem znalazłem tam niby ten sam przekaz, ale zniekształcony przez formę dostosowaną chyba do gimnazjalistów. Podkład muzyczny na który się nie da nie zwracać uwagi i pseudoreklamowe przerywniki - nie kojarzy mi się to z adwentem. Może jestem już za stary (chociaż nie mam jeszcze trzydziestki :) ), ale nie trafia to do mnie. Włączyłem pierwszy odcinek i myślałem, że to jakiś wstęp i zaraz zacznie się normalne rozważanie. Kolejny - to samo. Dopiero zorientowałem się, że to tak ma wyglądać.

Tak więc - jeżeli taka forma będzie komuś odpowiadała to treść jest jak zawsze OK.

Jak w szkole - "Daję mocne 2+"

autor opinii: Marek

Na co czekasz?

Zbliża się Adwent, więc zaczęłam słuchać audiobooka "Ale o co chodzi?". Opowiada o postaciach z Biblii pod kątem, czego możemy się od nich uczyć, czekając na Boże Narodzenie. W pierwszej chwili wydały mi się nudne te postaci, zwłaszcza ze Starego testamentu. Jednak zmieniłam zdanie, gdy zaczęłam słuchać tego audiobooka. Te postaci stały mi się bardziej bliższe, nie jakieś odległe, ale jak normalni ludzie, którzy w swoim życiu przeżywali trudności i oczekiwali na różne rzeczy (jak np. Abraham na spełnienie się Bożej obietnicy - musiało to wymagać od niego niezłej cierpliwości). Naprawdę dużo możemy się od nich uczyć z ich postawy, z ich czekania. Przemyślenia z płyty dają dużo do myślenia. Słuchając ich, człowiek zaczyna zadawać sobie pytanie, na co on tak naprawdę czeka.

autor opinii: Justyna

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski
Rok wydania: 2014
EAN: 9788363154172
ID: 328318

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ale o co chodzi? Ale o co chodzi?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...