TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Angielski bez błędów (+ CD)

Praktyczny przewodnik po błędach, które najczęściej popełniają Polacy uczący się angielskiego, czyli nieocenione vademecum dla maturzystów, studentów, osób zdających egzaminy Cambridge lub TOEFL, ale także dla tłumaczy, lektorów i nauczycieli.

Każde z kilkuset ułożonych alfabetycznie haseł to omówienie jakiegoś problemu — związanego z pisownią, wymową, składnią, stylem lub zastosowaniem — oraz rady i wskazówki, jak uniknąć błędu i ominąć pułapki. Dzięki przejrzystemu układowi czytelnik łatwo znajdzie tu niezbędne reguły i poprawne wzory. Wzięte z życia przykłady, często zabawne i zaskakujące, przyciągają uwagę najbardziej nawet zniechęconych adeptów. Aktywność zapewnia także kaseta, przy pomocy której można przećwiczyć właściwą wymowę sprawiających trudności słów.

Do napisania książki zainspirowała autora własna praktyka dydaktyczna. George Sliwa — Brytyjczyk, pracownik Studium Doskonalenia Językowego UJ — od lat przygotowuje Polaków do egzaminów Cambridge. Żadnego z tych błędów nie wymyślił!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Autor: George Sliwa
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 644
Wymiar [mm]: 165x240
EAN: 9788308040683
ISBN: 9788308040683
ID: 4338

Zobacz również

Angielski bez błędów (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...