TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Antychryst superstar

Ocena:
(1 opinii)

Ponad sto lat temu Antychryst ujawnił swoje poglądy i zamiary, posługując się ideami zrodzonymi w umyśle jednego ze swoich najgorliwszych zwolenników. Z czasem Przeciwnik zaszczepił w umysłach swoich protegowanych ideę drastycznego ograniczenia liczby ludności na Ziemi, co de facto oznacza plan wyeliminowania miliardów ludzi.

Kiedyś potworne ideologie nazizmu i komunizmu, wspierane i finansowane przez „pożytecznych idiotów” ze światowych elit politycznych i finansowych, mordowały miliony ludzi.

Obecnie Antychryst zgromadził otumanione rzesze pod sztandarami nowej ideologii, która w imię umiłowania człowieka i ludzkiej wolności eliminuje ludzi przez aborcję, eutanazję, eugenikę oraz promocję postaw przeciwnych życiu. Biorą w tym udział najpotężniejsze organizacje, korporacje i osobistości życia publicznego.

Autor bezwzględnie obnaża te działania i kłamstwa wymierzone przeciwko życiu…

Agostino Nobile, profesor historii muzyki, 25 lat temu postanowił porzucić dotychczasową karierę naukową, żeby studiować kulturę chrześcijańską i żyć nią głębiej. Obecnie mieszka w Portugalii, gdzie publikuje artykuły i książki apologetyczne.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco polecam

Książkę czyta się jednym tchem. To jest dzieło historyczne bardzo wiele wyjaśnia. Nie ma wątpliwości że żyjemy w czasach ostatecznych.
Jesteśmy świadkami i ofiarami odwiecznej walki dobra ze złem
Polecam warto przeczytać aby lepiej zrozumieć wszytko to co się wokół nas dzieje.

autor opinii: Mariola Zalewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Agostino Nobile
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788378643579
ISBN: 978-83-7864-357-9
ID: 350879

Zobacz również

Antychryst superstar
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...