TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bestsellerowy zestaw prezentowy (o. Adam Szustak, o. Augustyn Pelanowski, ks. Wojciech Węgrzyniak)

UWAGA - PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA W PIERWSZYM TYGODNIU CZERWCA 2019 R.

Podaruj bliskiej osobie niezwykły prezent! Trzy bestsellery ostatnich miesięcy, cenieni autorzy i gustowne pudełko - to wszystko składa się na nasz bestsellerowy Zestaw Prezentowy!

W środku znajdziesz:

- Książkę o. Augustyna Pelanowskiego pt. "Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień", czyli tytuł doskonały zarówno dla wierzących, jak i niewierzących. O. Augustyn Pelanowski pisze dla wszystkich, którzy szukają Boga, którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie, którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia.

- Książkę "Szusta rano" autorstwa o. Adama Szustaka OP, czyli doskonały codziennik motywacyjny. To książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej można przeżyć każdy dzień! Dzięki tym rozważaniom czytelnik może złapać zdrowy dystans do siebie i innych, i dowie się, jak radzić sobie z trudnościami, jak nie być tak bardzo pospinanym, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

- Książkę "O co właściwie nam chodzi" ks. Wojciecha Węgrzyniaka, czyli zbiór refleksji kapłana, które otwierają czytelnikowi oczy do tego stopnia, że czasami może pojawić się wstyd, że wcześniej mógł myśleć inaczej. Ks. Węgrzyniak onieśmiela tu tym, że w Biblii, w Kościele i w całej naszej rzeczywistości widzi więcej. Jednym zdaniem, poszerza horyzonty.

 

Bestsellerowy Zestaw Prezentowy

 

To doskonale dobrany prezent dla każdego, który został ręcznie, estetycznie zapakowany w ponadczasowym stylu eko. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co pozostaje zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć upominek.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: o. Adam Szustak OP, o. Augustyn Pelanowski OSPPE, ks. Wojciech Węgrzyniak
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 1184
Wymiar [mm]: 360x270
EAN: 5454221998111
ISBN: 5454221998111
ID: 441668

Zobacz również

Bestsellerowy zestaw prezentowy (o. Adam Szustak, o. Augustyn Pelanowski, ks. Wojciech Węgrzyniak)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...