TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Góra obietnic

10 przykazań to prawdopodobnie jedna z pierwszych modlitw, jakiej Cię nauczono. Na pewno od lat starasz się je wypełniać, ale może w głębi serca czujesz, że to sztywna kościelna formułka, której nie da się do końca przestrzegać...

Chciałbyś zobaczyć w 10 przykazaniach coś więcej niż tylko zbiór nakazów i zakazów?

O. Adam Szustak, zaskakujący i rozchwytywany rekolekcjonista, w swojej nowej książce pokaże Ci zupełnie inną perspektywę. Przekonasz się, że Bóg wcale nie dał Mojżeszowi 10 zakazów czy nakazów do wypełnienia. Dał mu 10 wspaniałych... obietnic! Nie powiedział: “Nie zabijaj”. Bóg obiecał: “NIE BĘDZIESZ zabijał”.

Nazwałem tę książkę „Górą obietnic”, ponieważ w tym wyrażeniu kryje się dla mnie bardzo istotna perspektywa odczytania Dziesięciu przykazań. Zwykliśmy przykazania traktować jako zbiór nakazów i zakazów, pouczeń i wskazówek, które mają kształtować życie człowieka wierzącego. Jest to swoistego rodzaju kwintesencja moralności. I nie mam wątpliwości, że tak rzeczywiście jest. Ale jednocześnie wydaje mi się to czymś bardzo zawężającym perspektywę i de facto czymś, co obdziera przykazania z ich niezwykłej zawartości i piękna.

O. Adam Szustak

Sięgnij po „Górę Obietnic” i daj się przeprowadzić na nowo przez te 10 kroków. Niech staną się dla Ciebie opowieścią o tym, kim naprawdę możesz być.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 148
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788379060085
ISBN: 9788379060085
ID: 338832

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Góra obietnic Góra obietnic
25.97 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...