TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bez sloganu. O Bogu i Kościele i wielu innych sprawach krótko, jasno spontanicznie i od serca

"Bez sloganu" to książka powstała w oparciu o cykl popularnych internetowych programów dwóch młodych franciszkanów, o. Leonarda Bieleckiego i o. Jakuba Waszkowiaka. Powstanie takiego cyklu było w Polsce zupełną nowością. Po raz pierwszy każdy użytkownik portalu YouTube mógł obejrzeć krótką, lecz treściwą katechezę przygotowaną na zaproponowany przez internautów temat.

Przedstawione przez autorów rozważania zostają teraz utrwalone w bardziej tradycyjnym medium - na papierze, dzięki czemu możemy powrócić do nich raz jeszcze, na spokojnie, dzięki wszystkim zaletom słowa drukowanego.

Autorzy mówią krótko, z humorem, możliwie jasno i bez ogródek nawet o najtrudniejszych problemach i tematach związanych z Kościołem i religią.

Będziemy mogli przeczytać m.in. rozważania o modlitwie, sakramentach, powołaniu, wolnej woli, o problemach związanych z seksualnością czy psychiką człowieka, w tym także o tych zagadnieniach, które mogą być trudne czy budzić niepokój, szczególnie młodych ludzi. Każda z katechez zachowuje formę dialogu i nie zajmuje więcej niż kilka stron.

O. Leonard i O. Jakub zaskakują swoją otwartością - traktują wszystkie pytania młodych ludzi na poważnie, odpowiadają szczerze, wnikliwie, współczesnym językiem - bez sloganu!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Jakub Waszkowiak OFM, o. Leonard Bielecki OFM
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 124
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788360040805
ISBN: 978-83-60040-80-5
ID: 158632

Zobacz również

Bez sloganu. O Bogu i Kościele i wielu innych sprawach krótko, jasno spontanicznie i od serca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...