TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia dla dzieci. Stary i Nowy Testament

Ocena:
(1 opinii)

W tym jednym, wspaniale ilustrowanym tomie jest ponad 200 poruszających historii ze Starego i Nowego Testamentu, które mówią o Objawieniu Bożym i Bożej obietnicy zbawienia ludzkości.

Autor połączył swoją wiedzę o Biblii i miłość do niej z wielką umiejętnością opowiadania, aby wprowadzić młodych czytelników w dramat, tajemnicę i cud tej niezwykłej Księgi. Jego wciągające opowieści, dotyczące biblijnej historii i głoszenia Ewangelii Chrystusowej, pisane są językiem trafiającym do wyobraźni dzieci i dającym im radość z lektury.

W książce nie zabrakło również cytatów z Psalmów oraz pochodzących ze Starego Testamentu przepowiedni i słów mądrości. W ten sposób powstała zwarta całość, uzupełniona ponadto o indeks osób i miejsc, mapy oraz pożyteczny słowniczek niektórych pojęć związanych z Pismem Świętym.

Stylowe, barwne ilustracje - pełne szczegółów i wymowne - wprowadzają w klimat odległych czasów i pozwalają lepiej zrozumieć ludzi, którzy wtedy żyli, zaś nowoczesna szata graficzna całej książki daje poczucie obcowania ze sztuką współczesną.

Ta Biblia dla dzieci zachęca do częstego sięgania po nią z uwagi na piękny tekst i szczególne wrażenia estetyczne.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Biblia dla dzieci. stary i nowy testament

Tajemnica biblijnej historii dla dzieci pisana zrozumiałym jezykiem, treściowo świetnie przygotowana i właściwie każdego dnia w roku możemy zaspokoić ciekawość dziecka czytając inna opowieść , barwa szaty graficznej troszke mnie rozczarowala powiedzialabym że jest w kolorach wyblakłych, całość oceniam jednak bardzo wysoko i polecam zamiast popularnej "ilustrowanej biblii dla dzieci"

autor opinii: Agnieszka Szuba

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Murray Watts
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 170x210
EAN: 9788376603193
ISBN: 978-83-7660-319-3
ID: 220770

Zobacz również

Biblia dla dzieci. Stary i Nowy Testament
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...