TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia szkolna

Ocena:
(1 opinii)

Przystępny tekst skutecznie przybliża najważniejsze osoby i wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Mnóstwo wspaniałych i barwnych ilustracji stanowi cenną pomoc do lepszego zrozumienia rozmaitych uwarunkowań starożytnego świata. Przejrzyste mapy i wykresy osadzają orędzie Pisma Świętego w realiach geograficznych i topograficznych. Odnośniki przy poszczególnych epizodach umożliwiają szybkie odnalezienie w całości każdego biblijnego tekstu.

Biblia szkolna, wydana w serii "Z Biblią przez Życie" pod Patronatem Prymasa Polski, została opracowana z myślą o dzieciach i młodzieży oraz rodzicach, katechetach i nauczycielach. Zawiera niezbędne uzupełnienie wiedzy pobieranej w rodzinach, w kościołach i w szkole. Jej celem jest odpowiednio głębokie przygotowanie, a zarazem zachęta do samodzielnego sięgania po Pismo Święte oraz przyswajania sobie i przeżywania jego orędzia.

Grupa odbiorców: Dzieci i młodzież szkolna, a także katecheci i nauczyciele historii. Książka jest również znakomitą pomocą dla rodziców, którzy pragną swoim dzieciom przybliżać Słowo Boże.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Spełnia oczekiwania

Przepięknie wydana. Spełniła moje oczekiwania. Od nowego roku szkolnego będzie dla mnie wielką pomocą.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Selina Hastings
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 205x265
EAN: 9788374921565
ISBN: 978-83-7492-156-5
ID: 194423

Zobacz również

Biblia szkolna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...