TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia szkolna

Przystępny tekst skutecznie przybliża najważniejsze osoby i wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Mnóstwo wspaniałych i barwnych ilustracji stanowi cenną pomoc do lepszego zrozumienia rozmaitych uwarunkowań starożytnego świata. Przejrzyste mapy i wykresy osadzają orędzie Pisma Świętego w realiach geograficznych i topograficznych. Odnośniki przy poszczególnych epizodach umożliwiają szybkie odnalezienie w całości każdego biblijnego tekstu.

Biblia szkolna, wydana w serii "Z Biblią przez Życie" pod Patronatem Prymasa Polski, została opracowana z myślą o dzieciach i młodzieży oraz rodzicach, katechetach i nauczycielach. Zawiera niezbędne uzupełnienie wiedzy pobieranej w rodzinach, w kościołach i w szkole. Jej celem jest odpowiednio głębokie przygotowanie, a zarazem zachęta do samodzielnego sięgania po Pismo Święte oraz przyswajania sobie i przeżywania jego orędzia.

Grupa odbiorców: Dzieci i młodzież szkolna, a także katecheci i nauczyciele historii. Książka jest również znakomitą pomocą dla rodziców, którzy pragną swoim dzieciom przybliżać Słowo Boże.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Selina Hastings
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 205x265
EAN: 9788374921565
ISBN: 978-83-7492-156-5
ID: 194423

Zobacz również

Biblia szkolna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...