TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg kocha dzieci

Ocena:
(3 opinii)

Każdy z 44. tematów zaprezentowany jest na dwóch sąsiadujących stronach. Na jednej znajduje się zilustrowane opowiadanie, a na sąsiedniej różnorodne ćwiczenia, takie jak: kolorowanie, rysowanie prostych elementów, uzupełnianie ilustracji gotowymi elementami (naklejkami) lub według własnej inwencji, obrysowywanie kształtów według przygotowanych szablonów.

Opowiadania nawiązują do doświadczeń dziecka czteroletniego i przedstawiają życie codzienne rodziny przeżywane w świetle wiary chrześcijańskiej. Na końcu książeczki oprócz naklejek umieszczone są kartki z wydrukowanymi modlitwami: "Słowa od Boga" i "Modlitwy dziecka", z których korzystać można zarówno na zajęciach, jak i na wspólnej modlitwie w domu. Opowiadania zostały nagrane na dołączoną do książki płytę MP3.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Godna polecenia

Książka godna polecenia, w formie ciekawych opowiadań przedstawia małym dzieciom podstawowe informacji na tematy religijne.

autor opinii: Małgorzata

Ciekawe zadania religijne dla najmłodszych

autor opinii: Ewa Pocztarek

Gorąco polecam!

Gorąco polecam tę książeczkę, w której krótkie opowieści poruszają wszystkie ważne aspekty życia, przedstawione w najbardziej przystępny sposób dla dzieci w wieku 4 lat, ale także i starszych, w sposób piękny, wartościowy i niezwykle mądry, przepełniony bożą mądrością,że gdy się tego słucha lub czyta to aż serce się uśmiecha jak pięknie można wyjaśnić i opowiedzieć dzieciom najróżniejsze sprawy, często i trudne do wytłumaczenia.

autor opinii: Ania T

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Dominika Czarnecka, Teresa Czarnecka, ks. Władysław Kubik SJ, ks. Grzegorz Łuszczak SJ
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 205x240
EAN: 9788375057638
ISBN: 978-83-7505-763-8
ID: 198448

Zobacz również

Bóg kocha dzieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...