TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gratisowe recepty Pana Boga na to, jak się sobie i innym podobać

Czy wiesz, że znane przysłowie: "Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada" ma swoje źródło w biblijnej Księdze Przysłów? Ależ tak! I jest jedną z niezawodnych recept Pana Boga. Recept gratisowych, których dał nam w Piśmie Świętym wiele. Odnajdziesz je także w tej pełnej humoru książce, która została napisana specjalnie dla Ciebie.

Z niej dowiesz się między innymi, że "Zarozumiałość prowadzi do sporu", "Prawdziwy przyjaciel kocha w każdym czasie", a "Temu, kto hojnie rozdaje, ciągle przybywa". Że "Droga leniwego jest jak kolczasty płot", a "Kto przebywa z mądrymi, nabywa mądrości".

Na nabywanie mądrości nigdy nie jest za wcześnie. Najlepiej wziąć się do tego od razu. Powodzenia!

W książce - oprócz wspomnianych w tytule recept - możesz znaleźć krótkie, z humorem napisane opowiadania, wiersze na różne okazje, a także zabawę-niespodziankę, z której dowiesz się, co powinieneś w sobie zmienić, aby się sobie i innym bardziej podobać.

Wszystko to zilustrowane zostało przepięknie przez panią Olę Makowską. Bohaterami książki jest rodzeństwo: Adaś, Ewcia (przygotowująca się do Pierwszej Komunii Świętej) i Staś przedszkolak, a także ich rodzice, koleżanki i koledzy. Wszyscy oni czekają właśnie na Ciebie!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne
Autor: Ewa Skarżyńska
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788325704971
ISBN: 9788325704971
ID: 251804

Zobacz również

Gratisowe recepty Pana Boga na to, jak się sobie i innym podobać
46.94 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...