TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg nie pyta o moje CV

Bóg akceptuje nas takimi, jacy jesteśmy, okazuje miłosierdzie każdemu, kto zwraca się do Niego, szczególnie w sakramencie pokuty. Wszyscy chrześcijanie w to wierzą!

Ale czy rzeczywiście wierzymy także, że Bóg nie chowa urazy wobec naszych błędów, upadków, naszej przeszłości, tego wszystkiego, czego się wstydzimy?

Jesteśmy usprawiedliwieni przed Bogiem, a czy nie pozostajemy ciągle winni, podejrzani i potępieni w oczach innych ludzi i w naszych własnych?

Rémi Schappacher zaprasza nas do zanurzenia się w Bożej miłości, aby pozwolić działać Łasce, która przywraca każdemu jego pierwotną niewinność.

Poprzez lekturę czytań biblijnych, takich jak upadek Adama i Ewy, spotkanie Jezusa z jawnogrzesznicą, wskrzeszenie Łazarza, otwiera nowe perspektywy dla naszej nadziei.

Czytając tę książkę, każdy z nas będzie mógł wykrzyknąć z radością: „Czy to naprawdę możliwe, że Bóg mi przebacza? Bóg kocha mnie aż do tego stopnia?”. Właśnie tak!

Nigdy nie zgłębimy tajemnicy Miłosierdzia Bożego!

Ojciec Rémi Schappacher, od 1978 roku dominikanin, długo pracował jako wizytator w więzieniach i jako kapelan więzienny w ośrodku prewencyjnym. Od ponad dziesięciu lat głosi rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego. Dzięki swemu doświadczeniu służy ludziom zranionym przez życie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Homo Dei
Autor: Remi Schappacher OP
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 92
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788362579631
ISBN: 978-83-62579-63-1
ID: 241412

Zobacz również

Bóg nie pyta o moje CV
13.51 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...