TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg znalazł mnie na ulicy. I co z tego wynikło?

Czy jest jeszcze nadzieja dla kogoś, kto upadł na samo dno? Oczywiście, że tak, a instrukcja, jak się podnieść znajduje się nie gdzie indziej, jak tylko w Biblii.

Właśnie o tym przekonuje Henryk Krzosek w swojej książce. Doskonale wie, co mówi, bo sam przebył drogę z człowieczego zniewolenia, do Bożej wolności.

Kilka zranień wystarczyło, że po równi pochyłej trafił na samo dno. Miał jednak to szczęście, że w ostatniej chwili Bóg posłał kogoś, kto wyciągnął do niego pomocną dłoń.

Każda moja decyzja ma wpływ na moje życie teraz i w przyszłości. Gdy na przykład zegniemy kartkę na pół, to nawet po jej wyprasowaniu pozostanie zgięcie – nieodwracalny ślad.

Ta książka to piękne świadectwo tego, jak z Bożą pomocą można się podnieść z upadku. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to książka dla zniewolonych chorobą alkoholową, a kto takiego problemu nie ma, nie powinien po nią sięgać. Nic bardziej mylnego!

Henryk Krzosek mówi tu o sprawach, które dotyczą każdego człowieka. Jest tu mowa zarówno o podejmowaniu niewłaściwych decyzji, o samotności, czy o zranieniach - tych, które dotykają nas i tych, którymi my dotykamy innych.

Henryk Krzosek trafił na ludzi, którzy pomogli mu całkowicie i z pełnym zaufaniem rzucić się w ramiona kochającego Boga. Teraz on sam stara się przekazać tę wiarę innym, również za pomocą niniejszej książki.

W młodości mówiłem: „Jak będę miał dzieci, nigdy nie będę dla nich taki, jaki był dla mnie mój ojciec”. Czas mijał, a ja zostałem ojcem dwóch chłopaków. I w miarę upływu czasu stawałem się dla moich dzieci właśnie taki, jaki był dla mnie mój ojciec. Czy ja chciałem, żeby tak było? Nie! Ale i tak odtwarzałem wzorzec, który znałem z dzieciństwa. Ojciec mnie ranił, bo sam został zraniony. Teraz z kolei ja, zraniony przez ojca, raniłem moje dzieci. Dzisiaj wiem, że ból i krzywda może przechodzić z pokolenia na pokolenie, dopóki ktoś tego nie przerwie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Henryk Krzosek
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788363459901
ISBN: 9788363459901
ID: 410727

Zobacz również

Książka wyróżniona Bóg znalazł mnie na ulicy. I co z tego wynikło?
25.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...