TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mądrość Miłosierdzia Bożego

Bóg nie podróżuje najnowszym modelem mercedesa. Nie macha łapą, siedząc w czerwonym ferrari. Nie pędzi autostradą słońca w gonitwie za Robertem Kubicą albo Adamem Małyszem. Bóg jest autostopowiczem, który zaprasza do prawdziwej podróży.

Pójdź za Mną – mówi do młodych, wyruszających na ŚDM 2016 w Krakowie i do tego, który nie chce wyjść za próg swojej świątyni samotności i lęku.

Pójdź za Mną – mówi do szukających prawdziwych skarbów mądrości i do tego, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy i nie chce słuchać żadnej nauki.

Pójdź za Mną – mówi do każdego z nas.

Mądrość Miłosierdzia Bożego, z ukrytym nawiązaniem motoryzacyjnym, to zaproszenie do tego, aby przeżyć przygodę spotkania.

Aby spotkać miłosierdzie Boga w Maryi, Matce Miłosierdzia, uczącej miłości, pokory i modlitwy. Aby spotkać miłosierdzie Boga w Księdze Biblii, pełnej łaski i prawdy.

Aby doświadczyć Bożego miłosierdzia w rodzinie Kościoła, uczącej (i uczącej się) codziennej wiary, radości i nadziei.

Aby pomyśleć o miłosierdziu Ojca dla tych, którzy na manowcach życia zagubili drogę… jak uczą nas „Powiastki Króla Salomona”.

Idźmy zatem razem, aby szukać miłosierdzia Bożego! Jak naucza prorok: Nie lękaj się, mężu umiłowany, pokój Tobie, bądź pełen mocy! (Dn 10, 19).

Ruszaj w drogę!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Petrus
Autor: ks. Stefan Radziszewski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 126
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788377202418
ISBN: 9788377202418
ID: 322119

Zobacz również

Mądrość Miłosierdzia Bożego
16.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...