TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bombik i Pralegenda

Bombik to jedyny na świecie łaciaty słonik. Przeżywa on wiele ciekawych przygód i poznaje wciąż nowych przyjaciół. Na dodatek potrafi grać na cymbałkach i układać śliczne piosenki. Możesz je śpiewać razem z nim. Nutki znajdziesz na końcu każdej książki.

W pierwszym tomie pt. Bajka o łaciatym słoniu Bombiku, nasz mały bohater bardzo pragnie pozbyć się plamy, którą ma na grzbiecie od urodzenia. Udaje się po radę do mądrego, starego mamuta, Sapiącego Bambidu. Tej bajki możesz również posłuchać, kupując płytę CD wydaną przez Edycję Świętego Pawła.

Z tomu drugiego pt. Wyprawa Bombika na Smoczą Górę dowiadujemy się, co spotkało Bombika, gdy na świat przyszła jego młodsza siostrzyczka, Bomilka.

W tomie trzecim pt. Pustynna przygoda Bombika, udajemy się wraz z ciekawskim Bombikiem na niebezpieczną, pustynną wyprawę.

Wtomie czwartym pt. Bombik i Pralegenda, który właśnie trzymasz w ręce, Bombik uczy się, jak poradzić sobie ze starszymi, bardzo niegrzecznymi znajomymi - nosorożcem Noso, słoniem Ciosem i dwiema złośliwymi hienami: Wredką i Szpetką - zwierzętami, które prześladują młodszych i słabszych.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Bogusław Zeman SSP
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788371689130
ISBN: 83-7168-913-6
ID: 11545

Zobacz również

Bombik i Pralegenda
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...