BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Budzenie wiary

Ocena:
(2 opinii)

Książka jest zachętą, aby w Roku Wiary na nowo odkryć radość w wierze i przeżywać ją nie jako obowiązek, ale jako dar.

Książka ma formę listów i odpowiedzi na nie. Dotyka różnych zagadnień, np.: stawanie się wierzącym, trudności w wierze, mój obraz Boga, doświadczenie osamotnienia, życie wieczne, istnienie szatana.

Autor prowadzi swoistą rozmowę z czytelnikami, proponując przeżywanie swej wiary jako doświadczanie miłości Pana. Próbuje ukazać, że wiara nie jest oddzielona od życia, ale JEST życiem. Naszą wiarę kształtuje to wszystko, czym żyjemy, z czym się zmagamy, co przeżywamy. A kryzys wiary może stać się okazją do pogłębienia relacji z Bogiem, z sobą samym, z drugim człowiekiem.

Stąd też tytuł książki "Budzenie wiary" – Jezus „budzi nas” przez wydarzenia naszego życia, ożywia serce, odnawia w Duchu Świętym, abyśmy byli wrażliwi na miłość, aby była w nas pasja życia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Tak dobrej książki na temat problemów dotyczących wiary dawno nie czytałam. Książkę pożyczyłam już innym osobom i też są pod wrażeniem. Dzięki tej książce można uzyskać wiele odpowiedzi dotyczących wiary.

autor opinii: Elżbieta Pacierpnik-Lejwoda

Ksiądz Józef Pierzchalski z charakterystyczną dla siebie łagodnością pokazuje sens tego, co nas otacza, ludzi, którzy pojawiają się na naszej drodze zawsze po coś.
Każda Jego pozycja jest dla mnie źródłem, z którego czerpię siłę do wiary, która jest jak lustro...codziennie czyszczone pokazuje moje piękno jak i niedoskonałości.
To książka, która sprawia, że chce się zatrzymać, nigdzie nie śpieszyć ...przeglądać się w drugim człowieku jak w lustrze i ...dziękować za dar wiary.

autor opinii: Magdalena Brzozowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Józef Pierzchalski SAC
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 384
EAN: 9788370318352
ISBN: 978-83-7031-835-2
ID: 445587

Zobacz również

Budzenie wiary
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...