TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Chrzest w Duchu Świętym

Niniejszy dokument jest owocem dojrzałej refleksji i szerokich konsultacji. Będzie on cennym źródłem dla osób szukających zrozumienia i opisywania rzeczywistości "chrztu w Duchu Świętym", zarówno dla tych, którzy są w Odnowie, jak i dla Kościoła w ogóle.

Jako że niemożliwa jest Nowa Ewangelizacja bez Nowej Pięćdziesiątnicy, dokument ten pojawia się w ważnym momencie życia Kościoła.

Ten dokument oferuje całemu Kościołowi znakomitą podstawę teologiczną oraz solidne wskazania duszpasterskie dla zrozumienia, przyjmowania, posługiwania oraz przeżywania chrztu w Duchu Świętym - kluczowej łaski Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej.

Charles Whitehead, Anglia, były przewodniczący ICCRS
Ów szczegółowo opracowany dokument da czytelnikowi nowy wgląd w piękno i tajemnicę tej szczególnej łaski od Boga. Z radością korzystam z przywileju, by udzielić wsparcia tej pracy naukowej przez wzgląd na dobry owoc, który z pewnością zrodzi.

Allan Panozza, Australia, były przewodniczący ICCRS
Jest to lektura obowiązkowa dla przewodników duchowych i świeckich liderów katolickich wspólnot charyzmatycznych, stowarzyszeń oraz służb, gdyż sięga ona do samej istoty Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej - pod względem historycznym, duchowym, doktrynalnym i duszpasterskim. Może ona służyć jako praktyczny przewodnik każdemu, kto pragnie zgłębić zagadnienie chrztu w Duchu Świętym.

O. Bart Pastor, Filipiny, były doradca ICCRS

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Serafin
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788363243333
ISBN: 978-83-63243-33-3
ID: 291030

Zobacz również

Książka wyróżniona Chrzest w Duchu Świętym
19.59 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...