TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cisza

Ocena:
(1 opinii)

Rzecz o Indianach, andyjskich góralach, ekwadorskiej rumbie oraz... pewnym Aniele...

Tyle zdradza sam autor. O czym zatem jest ta książka? Czerniecki zgodził się opowiedzieć jedną z najbardziej fantastycznych przygód, jakie przyszło mu przeżyć w Ameryce Południowej. A właściwie w samym jej rdzeniu. W tętniących prawdziwie latynoskim sercem: Peru i Ekwadorze.

Jak sam twierdzi, "wsłuchany w Szefa na Górze", trafił do dzielnych góralskich Indian zamieszkujących surowe Andy. Spotykał się żywiołem latynoskiej rzeczywistości. Dotykał ludzi. Z nimi żył. Śmiał się i płakał. Łyżeczka po łyżeczce smakował specyficzną woń zastanego świata. Aż wreszcie trafił do prawdziwej selwy…

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Stefan Czarniecki-CISZA

Książka napisana z pasją,"młodzieńczym ,energicznym"językiem, z odpowiednią dozą humoru.Autor- nie bez lęku-razem ze swoim Aniołem Stróżem przemierza dzikie zakątki Peru .Barwnie opisuje piękno przyrody ,ludzi których spotyka na swej drodze , niezwykłą ciszę wydobywającą się peruwiańskich gór ,a także niebezpieczne sytuacje z których uchodził z życiem -o czym podróżnik jest całkowicie przekonany- dzięki swojemu ANIOŁOWI.

autor opinii: Małgorzta Pietsch

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Stefan Czerniecki
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788378231356
ISBN: 9788378231356
ID: 251376

Zobacz również

Cisza
43.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...