TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cisza. Najstarsza modlitwa świata

Czy miałeś kiedyś tak, że próbowałeś wypowiedzieć jakiekolwiek słowo do Pana Boga, a jedyne na co Cię było stać, to cisza?

Być może pomyślałeś sobie wtedy, że to coś złego. W rzeczywistości to prawdziwe błogosławieństwo! Zwłaszcza dziś, kiedy hałas opanował cały świat, a współczesny człowiek polubił ustawiczny szum i co gorsza – uzależnił się od niego.

Wiele osób nie potrafi czuć się dobrze w miejscu, gdzie nic nie słychać - gdzie nie gra muzyka lub gdzie nie słychać głosów z telewizora.

Tymczasem już prorok Izajasz przestrzegał że „w ciszy i ufności leży nasza siła” (Iz 30, 15) co oznacza, że w życiu codziennym jest ona niezbędna, aby usłyszeć głos Boga i otworzyć się na Jego słowo.

Modlitwa ciszy była częstą praktyką w czasach Mojżesza i Abrahama, Jana Chrzciciela i Jezusa oraz w czasach świętych pustelników i mistyków.

W książce tej autor zachęca czytelnika do szukania ciszy w otaczającym go świecie oraz do odkrycia jej w swoim wnętrzu, aby móc dokonywać rzeczy małych i tych wielkich oraz stoczyć zwycięską walkę z samotnością.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Jan Konior SJ
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788380434219
ISBN: 9788380434219
ID: 410361

Zobacz również

Cisza. Najstarsza modlitwa świata
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...