TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik - Weź i się módl

Modlitewnik „Weź i się módl” to duchowy przewodnik, z którym łatwiej będzie Ci się modlić i koncentrować na Słowie Bożym.

W modlitewniku znajdziesz słowa klucze dotyczące różnych przestrzeni Twojego życia, cytaty z Pisma Świętego oraz rozważania na każdy dzień roku, które specjalnie dla Ciebie przygotowało aż 100 kapłanów. Modlitwy opracowane przez siostry zakonne pomogą w rozmowie z Panem Bogiem, a codzienny rachunek sumienia pozwoli spojrzeć w prawdzie na całe życie.

Twoja modlitwa mówi o Tobie wszystko

W jakim wieku jesteś? A w jakim wieku jest Twoja modlitwa? Może nie zmieniła się od dzieciństwa, choć zmieniłeś się w każdej dziedzinie życia: inne są Twoje relacje, rozmowy, słownictwo, rozumienie świata, zainteresowania, a wciąż modlisz się tak, jak nauczyli Cię rodzice, gdy byłeś dzieckiem: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży...

Ten modlitewnik pogłębi Twoją modlitwę i znajomość języka wiary. Dzięki temu lepiej poznasz Boga takim, jakim jest On naprawdę. Więc – weź i się módl!

Na każdy dzień przygotowaliśmy:

- fragment Słowa Bożego wraz z krótkimi rozważaniami – gdy rano je przeczytasz, będziesz mógł nosić je w sercu aż do wieczora,

- modlitwę – gdy brakuje Ci własnych słów,

- rachunek sumienia – aby podsumować razem z Bogiem swój dzień.

Co znajdziesz w książce:

- modlitwy na cały rok, na każdą życiową sytuację,

- 365 cytatów z Pisma Świętego,

- rozważania przygotowane przez 100 księży i ojców zakonnych,

- rachunek sumienia na każdy dzień, opracowany specjalnie dla Ciebie przez siostry zakonne.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Uwaga

Nie recenzuję książki. Chciałabym jedynie wyrazić swoje zdanie odnośnie jej opisu. Nie wiem dlaczego sugeruje on, jakoby modlitwy "Ojcze Nasz", "Zdrowaś Maryjo" i "Aniele Boży" były typowe dla modlitwy dziecięcej i należałoby może odłożyć je na półkę dorastając. Przecież to piękne i wartościowe modlitwy na całe życie. Wystarczy wniknąć w ich sens, by odkryć głębię znaczenia, jakie skrywają.

autor opinii: Maria

Uwaga

Nie recenzuję książki. Chciałabym jedynie wyrazić swoje zdanie odnośnie jej opisu. Nie wiem dlaczego sugeruje on, jakoby modlitwy Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Aniele Boży były typowe dla modlitwy dziecięcej i należałoby może odłożyć je na półkę dorastając. Przecież to piękne i wartościowe modlitwy na całe życie. Wystarczy wniknąć w ich sens, by odkryć głębię znaczenia, jakie skrywają.

autor opinii: maria

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Stacja7
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 408
Wymiar [mm]: 118x168
EAN: 9788395122477
ISBN: 9788395122477
ID: 446648

Zobacz również

Książka wyróżniona Modlitewnik - Weź i się módl
24.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...