TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Credo. Tom 1 (książka + CD)

Ocena:
(14 opinii)

"Wierzę w jednego Boga" - to nasze wyznanie wiary. Deklaracja wartości, do których się odnosimy w życiu codziennym.

Trylogia CREDO to cykl dziewięciu poruszających kazań, w których niezwykły mówca Ks. Michał Olszewski SCJ analizuje fragment po fragmencie treść katolickiego credo. Ks. Michał potrafi zarówno zagrzmieć, jak i zażartować, tak by poruszyć nasze wnętrze.

Przypomina o wadze i znaczeniu każdego ze słów wyznania wiary, odkrywa po raz kolejny wielkość Boga i niezmierzoną wręcz troskę oraz tkliwość naszego Ojca w stosunku do swoich dzieci.

Słowa credo, które często zdarza nam się powtarzać mechanicznie, w kazaniach ks. Michała nabierają niezwykle żywego i przejmującego obrazu Miłości Wszechmogącego Boga do każdego człowieka.

W trwającym Roku Wiary publikacja ta ma tym głębszy sens, że dla wszystkich wierzących w Chrystusa jest to czas refleksji nad sensem wiary w życiu swoim i wspólnoty Kościoła.

Konferencje zostały wygłoszone w czasie mszy świętych o uwolnienie i uzdrowienie, które ks. Michał - jeden z najmłodszych polskich egzorcystów - prowadzi w Stopnicy i Niskowej. Msze te gromadzą tysiące ludzi, którzy modlą się o uzdrowienie i uwolnienie, a także - słuchając natchnionych konferencji - odkrywają swoją wiarę na nowo.

Wiara, jaką dzieli się ks. Michał, jest głęboka i wielokrotnie potwierdzona znakami - był świadkiem wielu cudów - dlatego też przekazuje nam obraz Boga jako dobrego, kochającego Ojca, który troszczy się o swoje dzieci i który żyje tu i teraz, a nie jest jedynie ideologią.

"Credo" - to pięknie wydana płyta CD z zapisem konferencji, dobra dla każdego człowieka, który dba o swoją duchowość, dobra także na prezent, gdyż jest to wyjątkowe wydanie na polskim rynku.

Czy wiesz, w co wierzysz?Ks. Michał Olszewski SCJ - ewangelizator, spowiednik osób zniewolonych, publikuje książki (m.in. Jezus chodzi po Krakowie, Żyć w Duchu Świętym, Egzorcyzm. Posługa Miłości), głosi rekolekcje, wśród nich "Ciemne noce Nikodema" oraz firmowane przez wydawnictwo MO-REcords rekolekcje oparte na utworach Arkadio. Jest redaktorem naczelnym portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

W jego posłudze widać autentyczną radość i wielką miłość do Boga i człowieka. Służył bezdomnym i kobietom ulicy. Jest jednym z najmłodszych w Polsce egzorcystów. Obdarzony charyzmatami, dzieli się nimi z ludźmi w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Audiobook pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl.

Zobacz także 2 tom "Credo".

Zobacz także 3 tom "Credo".

Możesz też nabyć wszystkie 3 tomy "Credo" taniej w pakiecie.

Opinie naszych Klientów (14 opinii)Napisz swoją opinię

gorąco polecam

ciekawe rekolekcje zbliżające do Boga

autor opinii: Asia

POLECAM KAŻDEMU!

Świetna pozycja! Uważam, że KAŻDY w Roku Wiary powinien posłuchać konferencji Ks. Michała Olszewskiego. Skorzystałam dla siebie, ale też przekazuję te treści dalej - jako katechetka:)

autor opinii: S. Maura

super pozycja

Bardzo dobre plyty. Wzmacniaja i ozywiaja wiare.

autor opinii: Jacek

Credo

To jest to, czego oczekiwałam. Dziękuje.

autor opinii: Irena Gałka

Rewelacja!!

Polecam wszystkim!!
Jestem "fanką" ks. Olszewskiego. Bardzo dobrze się słucha. Treść konkretna, nie sposób nie zrozumieć. Są to konferencje dla wszystkich dosłownie.

autor opinii: Ewa

Polecam

W bardzo przystępny sposób opowiedziane prawdy naszej wiary.

autor opinii: Aleksandra Bieniak

Polecam zdecydowanie.

Niespotykanie przekonująca treść.

autor opinii: Albin Krzymowski

Warto warto warto :-)

Bardzo glebokie przemyslenia dotyczace podstaw naszej wiary.
Naprawde warto posluchac. Sklania do refleksji

Mocno polecam ks. Michał Olszewski jak zawsze bardzo inspirujący. Produkt na wysokim poziomie. Nauka na wysokim poziomie.

autor opinii: Krzysiek

Credo.Tom 1

Credo jest podstawą ... Tą pozycję polacałabym wszystkim bez wyjątku - każdej osobie poszukującej Boga i każdej osobie wierzącej, w ramach umocnienia. Słucha się tej płyty z zachwytem - ja mam ją w samochodzie i odsłuchałam do tej pory kilkanaście razy, jeśli nie więcej... Z niecierpliwością czekam na Tom 2. Pierwszy przybliża nam Osobę Boga i Syna. Teraz czekam na Ducha Świętego - naszego Pomocnika tu na ziemi...

autor opinii: Joanna Kurek

Czy wiem w co wierzę?

Samo się słucha. świetna lektura na rok wiary, otwiera oczy i serce, pozwala na nowo spojrzeć na to, co istotne a na co często nie zwracamy uwagi. Pobudza do refleksji nad sobą i swoją wiarą. Z niecierpliwością oczekuję na kolejny tom.

autor opinii: Dorota Surtel

Pozytywna

Szczególnie w okresie rekolekcji wielkanocnych bardzo przydatna

autor opinii: Marek Taff

Może pomóc w rozszerzeniu wiary. Mam nadzieję, że będą dalsze części.Chociaż osobiście wolę jak dane rzeczy od razu byłyby w całości wydane. Pozdrawiam.

autor opinii: Elżbieta Pacierpnik-Lejwoda

Porta fidei!

Na początku lekko sceptycznie się odnosiłam do tego nagrania, ale z kolejnymi słowami było coraz lepiej. Najbardziej mi podobało się nagranie 2 i 3, kiedy ks. Olszewski mówi o Bogu i szatanie. Bardzo trafne spostrzeżenia, które do chwili wysłuchania całości konferencji wydawały mi się mało istotne. Kapłan świetnie rozkłada na części pierwsze Credo i pokazuje nam jak błędne jest nasze szablonowe myślenie na temat Boga. Mnie najbardziej dotknęła sprawa związana z językiem i słowem. Rekolekcjonista wskazuje rolę języka i słowa, ukazuje jak blisko jesteśmy szatana kiedy wysławiamy się w nieodpowiedni sposób. Warto posłuchać, bo zapis daje wiele do myślenia. Teraz czekam na tom 2 i 3 bo wiele rzeczy chyba muszę sobie wytłumaczyć i to szczególnie teraz - w Roku Wiary. Polecam. Szczególnie teraz na osobiste wielkopostne rekolekcje.

autor opinii: Karolina

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: MO-REcords
Autor: ks. Michał Olszewski SCJ
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 16
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527755
ISBN: 978-83-935277-5-5
ID: 270090

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Credo. Tom 1 (książka + CD) Credo. Tom 1 (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...