TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cuda Jana Pawła II. Pamiątka kanonizacji

"Nie lękaj się! Wstań!" - usłyszała ciężko chora mieszkanka Kostaryki, Floribeth Mora, która kilka godzin wcześniej oglądała transmisję z uroczystości beatyfikacyjnej Jana Pawła II.

Floribeth miała tętniaka mózgu, lekarze dawali jej miesiąc życia. Dramat rozegrał się w kwietniu 2011 roku w tygodniach poprzedzających beatyfikację Papieża z Polski. Zakończył się, gdy usłyszała wewnętrzne wezwanie, by podniosła się z łóżka.

Słowa "Nie lękajcie się!" Papież wypowiedział po raz pierwszy w dniu inauguracji swojego pontyfikatu, 22 października 1978 roku. Ten dzień został również wyznaczony na coroczne wspomnienie liturgiczne Jana Pawła II.

Uzdrowienie Floribeth było ostatnią pieczęcią potrzebną do Jego kanonizacji. Tysiące innych łask świadczą o opinii świętości, jaką cieszy się On na całym świecie. Ta książka to historie ludzi, którzy dotknęli jej z bliska, zarówno za życia Papieża, jak i po jego powrocie do domu Ojca.

Paweł Zuchniewicz - dziennikarz, autor wielu bestsellerowych publikacji o Papieżu z Polski. Jako dziennikarz radiowy i prasowy obsługiwał pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, Światowe Dni Młodzieży, Światowe Dni Rodzin, a także wydarzenia Roku Jubileuszowego (pielgrzymka do Ziemi Świętej, do Fatimy, Jubileusze Dziennikarzy, Młodzieży i Rodzin).

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Prószyński
Autor: Paweł Zuchniewicz
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788378397526
ISBN: 9788378397526
ID: 285519

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Cuda Jana Pawła II. Pamiątka kanonizacji Cuda Jana Pawła II. Pamiątka kanonizacji
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...