TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowił mnie Jan Paweł II

Ocena:
(1 opinii)

Poznaj historię kobiety, którą uzdrowił Jan Paweł II!

Książka Pawła Żuchowskiego przestawia nadzwyczajne wydarzenie, które miało miejsce 1 maja 2011 roku w Kostaryce. W dniu beatyfikacji Jana Pawła II doszło do niewytłumaczalnego z punktu widzenia lekarzy uzdrowienia Floribeth Mora Diaz, której nie dawano szans na przeżycie.

Fakt ten nazwano cudem, ponieważ nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, by osoba, którą zaatakował tętniak wrzecionowaty, zaczęła nagle się czuć i zachowywać tak, jakby nigdy nie była chora, a wszelkie zmiany, jakie poczyniła choroba, zupełnie zniknęły.

Uzdrowiona przez papieża Polaka Kostarykanka ma obecnie 53 lata, mieszka na przedmieściach San José, cieszy się życiem, rodziną i wnukami, wspominając ciągle wydarzenie, które przyniosło jej szczęście i niekwestionowany rozgłos.

Autor książki połączył rozmowy o cudzie i wierze z wydarzeniami, które miały miejsce w tym odległym kraju. To reportaż z wyjazdu do Kostaryki, ilustrowany zdjęciami i wywiadami.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Uzdrowił mnie Jan Paweł II

Bardzo ciekawa książka. Bardzo dobrze się ją czyta. Autor nie zamęcza tylko i wyłącznie cudem ale ma też oczy otwarte i widzi inne rzeczy dookoła, którymi się dzieli. Jestem bardzo zadowolony z zakupu książki. Sporo dowiedziałem się też o pracy dziennikarza. Naprawdę fajna książka.

autor opinii: Ryszard Zawadzki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Paweł Żuchowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788375958560
ISBN: 9788375958560
ID: 288411

Zobacz również

Uzdrowił mnie Jan Paweł II
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...