TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Diabeł. Współczesne dochodzenie. Nowe sprawy ostatniego egzorcysty

"Największym zwycięstwem diabła jest przekonanie nas, że on nie istnieje". Przez wiele lat ojciec Amorth powtarzał te słowa, przestrzegając współczesność, która już dawno temu zabiła zarówno Boga, jak i Jego nieprzyjaciela.

W tej ostatniej książce, napisanej ze szczególnym oddaniem, słynny egzorcysta streszcza całą swoją myśl, kreśląc niejako rysopis diabła, niezwykle przydatny dla rozpoznania i wypędzenia Złego, który zakrada się w nas i wokół nas.

W swoim śledztwie dokumentuje liczne przypadki opętania i szatańskiej machinacji w różnych miejscach, które nie budzą podejrzeń współczesnego społeczeństwa.

Kim jest zły duch? Jak działa w świecie? A zwłaszcza gdzie się ukrywa w naszych czasach? Jak udaje mu się opętać duszę i co się dzieje, kiedy osoba zostaje opętana?

Magowie, jasnowidze, wróżbici, okultyści są mrocznymi bohaterami wielu historii, ale są nimi również matki, nastolatki, nieskazitelni pracownicy, ludzie Kościoła i ludzie władzy.

Autor dostarcza wielu wskazówek pozwalających rozpoznać, kiedy dana osoba stacza się w przepaść szatana i satanistów. Intrygujący rozdział poświęca Kościołowi: walka dobra ze złem będzie bardzo zacięta, ale końcowe zwycięstwo Chrystusa zapoczątkuje nowy czas, w którym władca ciemności zostanie pokonany.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Dehon
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 100
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788375192735
ISBN: 9788375192735
ID: 301972

Zobacz również

Diabeł. Współczesne dochodzenie. Nowe sprawy ostatniego egzorcysty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...