TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wróg Miłosierdzia. Spotkania i walka św. Siostry Faustyny z szatanem

Spotkania i walka św. Siostry Faustyny z szatanem

Książka ukazuje postać św. Siostry Faustyny w kontekście jej zmagań z szatanem. Dzięki jej świadectwu możemy się przekonać, jak ważna i trudna to walka, jak podstępnym przeciwnikiem jest szatan i jakie metody stosuje, chcąc zniszczyć człowieka.

Mamy tu także ukazane Boże Miłosierdzie jako niezawodną broń na szatańskie ataki, których celem jest zniewolenie i zatracenie człowieka w potępieniu.

Dlatego właśnie szatan z taką zaciętością walczy z orędziem o Bożym Miłosierdziu, tak wytrwale głoszonym przez św. Faustynę i Kościół.

Opracowanie tekstów "Dzienniczka" i fragmentów listów mówiących o spotkaniach i walce św. Siostry Faustyny z szatanem to cenny przyczynek do poznania bogactwa jej świata.

Szatan w jej wypowiedziach jawi się jako główny przeciwnik nauki o miłosierdziu Boga i nienawidzi tych, którzy orędzie o miłosierdziu głoszą. Dotyk Bożego miłosierdzia otwiera szpony szatana, w których znajduje się zniewolony człowiek.

Cenne jest także ukazanie św. Siostry Faustyny jako zawodniczki, która w każdej sytuacji wygrywa z szatanem. Ta książka jest cennym ostrzeżeniem przed lekceważeniem szatana i metod jego działania.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: ks. Józef Pochwat MS
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788378645481
ISBN: 978-83-7864-548-1
ID: 287577

Zobacz również

Wróg Miłosierdzia. Spotkania i walka św. Siostry Faustyny z szatanem
33.55 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...