TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dlaczego czystość?

Czystość jest wielką - choć zagubioną - wartością. Wartością, od której wprost zależy szczęście człowieka.


Z takiego przekonania autora wynika cała książka. Zatem czystość, będąc wartością, powinna być najwyższym pragnieniem i tęsknotą człowieka (nie tylko młodego). Nie zawsze tak się dzieje, między innymi dlatego że oprócz faktów w naszej rzeczywistości funkcjonują mity. Demaskując fałsz, odkrywając jego źródło oraz bezsens, można odnaleźć czystość - a do tej przecież człowiek został stworzony. Wybierając czystość, wchodzimy na drogę wiodącą ku autentycznemu szczęściu, które nie jest przemijającym odczuciem ani uczuciem przyjemności, lecz trwałą wartością.


Autor nie na wszystko daje gotowe rozwiązania. Raczej zachęca do stawiania sobie pytań, by pod pozorami dobra nie zgubić prawdziwych wartości:
Chciałbym, żebyście po przeczytaniu tej książki podjęli decyzję - będziemy szukać prawdy: prawdy o sferze seksualności, prawdy o właściwych relacjach, prawdy dotyczącej tego, co rzeczywiście przyda się w budowaniu dobrego małżeństwa, co się nam opłaci. Byście nie opierali się tylko na pogłoskach, które krążą gdzieś "na mieście".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788389282743
ISBN: 9788389282743
ID: 448527

Zobacz również

Książka wyróżniona Dlaczego czystość?
17.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...