TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Do miłości przez uzdrowienie

Ocena:
(4 opinii)

Krótkie medytacje są próbą uważnego wniknięcia w sens słowa Bożego oraz szukania jego odzwierciedlenia i znaczenia w naszym codziennym życiu, a zwłaszcza w tym, co trudne i bolesne. Wskazują na potrzebę nieustannego przechodzenia od zranienia do miłości, od tego, co upokarza, do rzeczywistości, która czyni człowieka pięknym. Do miłości dorastamy przez zranienia i potrzebujemy słowa zarówno Bożego, jak i ludzkiego, które uzdrawia. Te rozważania mogą nam pomóc przyjąć uzdrawiającą moc słowa.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książa!

Autor w bardzo subtelny, a jednocześnie zrozumiały sposób porusza tematykę ludzkich problemów, o których na co dzień głośno się nie mówi (namiętność, uczucia, pragnienia), a które dotykają każdego z nas. Książka bardzo pomocna w odnajdowaniu właściwej drogi, poprzez zrozumienie własnych porażek i pragnień. Polecam!

autor opinii: Krystyna

"Do miłości przez uzdrowienie"

Książka spełniła moje oczekiwania. O lekkim opóźnieniu w przesyłce książki zostałam życzliwie powiadomiona, więc nie mam żadnych zastrzeżeń do księgarni Tolle. Gorąco polecam wszystkim korzystanie z tego serwisu zakupu książek

autor opinii: Agata Wilczek

Polecam

Książka momentami pisana dość poetyckim językiem, ale bardzo wartościowa. Wiele wnosi, gdy chodzi o kształtowanie pozytywnego obrazu człowieka w ogóle. Polecam także współpracę ze sklepem, bezproblemowe porozumienie.

autor opinii: Izabela

Książka przemawia zarówno do umysłu, jak i serca.

autor opinii: Zofia Mikołajuk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Józef Pierzchalski SAC
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 360
EAN: 9788370317263
ISBN: 978-83-7031-726-3
ID: 445119

Zobacz również

Do miłości przez uzdrowienie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...